Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férjek, titeket hogy választot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, titeket hogy választott szét a gyerek érkezése, nevelése a feleségetektől?

Figyelt kérdés
2016. márc. 29. 05:06
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Nekem a bátyám válik, a drága felesége keresett egy szponzort aki segít neki felnevelni a gyerekeit...mármint anyagilag. 1 év kapcsolat után volt házasság, utána nyomban összejött az első gyerek majd bő 1 évre rá a második.

A terhesség alatt nem volt szex(még orális sem), amikor az első gyerek megszületett utána újra lefeküdtek és megint teherbe esett, akkor szintén ugyanezt játszotta el. Most a gyerekek 3 ás 4 évesek, jó ha 1 hónapban egyszer egymásra néznek, a bátyám összeszedett egy fiatal csajszit akivel tényleg boldog, és most válnak. A közös házból elköltözött, az Anyós odaköltözött a helyére és most megy az osztozkodás.

2016. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Én az elején kikötöttem,hogy nekem Ő kell,de gyerek nem!

Belement,eltelt 4 év. Mint a mesében,utazgattunk,étterembe jártunk,volt pénzünk mindenre,szépen éltünk. Aztán a hülye K. barátnői sorban lefialtak és ez rá is hatott. Teherbe esett a megkérdezésem nélkül,készakarva. A baba magától elment,majd 2 hétre rá beadtam a válási papírokat.

Azóta 2X is vissza akart jönni,de nem engedem. Csalódtam benne.


28/F

2016. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.Jól tetted.Meglépte volna még egyszer,ha visszafogadod.
2016. márc. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen "nőket" pedig én is az vagyok.

Igaz én gyereket se akarok :D

24l

2016. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!