Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elsősorban azokhoz a férfiakho...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban azokhoz a férfiakhoz szól a kérdésem, akik nagyon válogatósak, kritikusak belső értékek szempontjából a nőkkel szemben. Akiknek sok féle nővel volt dolguk, mi az elvárás? 26N

Figyelt kérdés
Mint tudjuk senki sem tökéletes, előbb utóbb kibuknak a hibák a legtökéletesebbnek tűnő nőből is, de mik azok a tulajdonságok, amikkel hosszas ismerkedés után mégis sikerülhet megfogni valakit, (a hibákkal együtt szembe nézve, azokat együtt megoldva),olyas valakit, aki nagyon szigorú, magas elvárásai vannak?
2016. márc. 31. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ôszinteség, azokban a helyzetekben is, amikor nehéz annak lenni. Töretlen hûség, alkohol befolyása alatt is. Tiszta lélek, becsületesség. Gondoskodás, törôdés, odaadás. Tartsa ô is nagyra a belsô értékeimet. Kiszámíthatóság, megbízhatóság az élet minden területén; lehessen vele tervezni, lehessen rá számítani. Érdeklôdés, nyitottság, ami nem feltétlen kell, hogy tájékozottsággal járjon minden témában, elég az érdeklôdés. Ragaszkodás, szoros kötôdés, de nem korlátozás, nem irányítás. Udvariasság, tisztelettudó viselkedés, empátia, megértés. Háziasság. :) Legyen érett lelkileg, szeressen lelkizni; tudjon és akarjon beszélni az érzelmeirôl.


Ezt néhány lány lehet, hogy elsô olvasatra lehetetlennek találja, de én ezeket tudom a legnagyobbra értékelni. Nem kell tökéletesnek lennie. Bármikor lehet rossz napja, lehet kedvetlen egy rossz idôszakban, leihatja magát. Lehetnek a múltban egyéjszakás kalandjai, nekem is voltak. Lehetnek önértékelési gondjai, én is kûzdök velük. Ennek ellenére azt gondolom, teljesen normális dolgokra vágyom, mégis ahogy elnézem, kb. 50-bôl egy lányra illik a leírás, pedig a külsô elvárásaim minimálisak mind testet, mind arcot illetôen.

2016. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő választ:-)

Van olyan lány az életedben, aki megközelíti ezt, aki esélyes lehet, aki 50-ből egy?

2016. márc. 31. 14:20
 3/9 A kérdező kommentje:

Privátban is válaszolhatsz nyugodtan, ha nem akarod ide kiírni.

Segítene, ha van ilyen személyes tapasztalatod.

2016. márc. 31. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, szerencsére megtaláltam. :) Ô egyidôs veled.

Én 21 vagyok, de a korosztályomban lévô lányok többnyire érzelmileg egy pohár víz szintjét ütik meg (és néha az ágyban is). Bár a hülyeség nem korfüggô, néhány hónapja egy 29 éves nôvel találkozgattam, aki velem csalta a barátját. Ez még annyira nem hatott meg, viszont amikor csodálkozni kezdett hogy nem akarok tôle komolyat, azzal kicsapta a biztosítékot. Gusztustalan.

Én azt javaslom, nézd a megnyilvánulásait, a gesztusait a fiúnak, akivel ismerkednél. Ezzel elkerülheted azt, hogy kihasználjanak, és hamarabb találhatsz a boldogságra. :)

2016. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Félre ne érts, a saját kapcsolataimban soha nem fordult meg a fejemben megcsalás, viszont ha másé tönkrement, azért harmadik félkênt soha nem éreztem felelôsnek magam. Soha nem másztam bele kapcsolatba, viszont ha megkerestek, nem utasítottam el.
2016. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, és a mostani választottaddal már együtt vagytok vagy csak alakul? Akivel ismerkedem is így gondolkodik, mint Te, csak idősebb.
2016. márc. 31. 15:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is - mint sokunknak - van elképzelésem a "tökéletes" nőről. x dolgot feltudnék sorolni milyen legyen/ne legyen, de azok akik idáig "megfogtak" ritkán feleltek meg ezeknek az előzetes kritériumoknak. Elég 1 dolog is ami lenyűgöz és annyi, "megfogott". Lehet az egy mosoly, vagy egyszerűen ahogy sétál, de többször estem bele csak azért egy nőbe, mert okos volt. :)
2016. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Együtt vagyunk, komolyan gondoljuk mindketten. Remélem, nektek is sikerül! :)
2016. márc. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
>><< }}}}{{{{ \\\\////
2016. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!