Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, ferfiak! Melyik szamotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ferfiak! Melyik szamotokra a 3 legvonzobb es legtaszitobb noi tulajdonsag?

Figyelt kérdés
Nincs bennem megfelelesi kenyszer, csak kivancsi vagyok, hogy mi tetszik nektek es mitol ijedtek meg. Nem kell feltetlen tulajdonsag, irhattok kulsore vonatkozo dolgokat is :)

2013. szept. 13. 00:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
taszít: ital, agresszió, anyagiasság
2013. szept. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
taszít: nincs benne megfelelési kényszer, kíváncsiság, hülye kérdéseket tesz fel
2013. szept. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Fúha, ehhez lehet, hogy egy picit már fáradt vagyok.


3 legvonzóbb: Intelligencia, humor, szép arc. (valahova azért beiktatnám a nagy melleket is).


3 legtaszítóbb: Igénytelen külső, ostobaság, álszent önsajnáltatás.

2013. szept. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

legonzóbb: egy sportos izmos test, humor, határozottság/szenvedélyesség

Legtaszítóbb: túlsúly, buta, arrogáns/túl nagy az egója

22F

2013. szept. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
koszonom a villamgyors valaszokat:)
2013. szept. 13. 00:27
 6/19 anonim ***** válasza:

Lopok ötletek, ezért sorry:


3 jó: aranyos, kedves, humoros (érti is, nyomja is) + ne legyen segghülye, de nem kell zseni se lennie + önálló is tud lenni (bocsi, de nem tudok számolni 3-ig)


3 rossz: anyagias (1. - thx), bagós (szívjon mást, s ő is és én is jobban járunk :D), túl kényes (kicsit lehet sztem)

2013. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"taszít: nincs benne megfelelési kényszer"


LOL.

2013. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
haha :D 5os, latom nem csak a lanytol varod el a frappans megjegyzeseket, helyes ;)
2013. szept. 13. 00:33
 9/19 A kérdező kommentje:
* azaz 6os
2013. szept. 13. 00:34
 10/19 anonim ***** válasza:

Vonzó: intelligens (érzelmileg, értelmileg), jó a humora, megbízható


Taszító: különlegesnek hiszi magát, álszent, dominálni akar

2013. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!