Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, h mindig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h mindig csak elérhetetlen pasikba leszek szerelmes?

Figyelt kérdés
Voltak már párkapcsolataim, de egyikbe sem voltam szerelmes. Csak jól éreztem magam és elvoltam velük. De soha nem kezdeményeznek nálam olyanok, akik igazán tetszenek. 21/L

2016. márc. 31. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Valami bajod lehet.Voltál orvosnál?
2016. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A válasz igen egyszerű.

Túlságosan túlbecsülöd magad vagy pedig eleve olyan pasik után futsz akiknél már az elejétől fogva látod, hogy nincs esélyed.

Nem biztos, hogy a dolog nem fordítva működik nálad és azt gondolod, hogy az okozat megelőzi az okot.

2016. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2. Válaszoló! Az utolsó mondatod nem értettem. Kifejted bővebben?
2016. márc. 31. 21:31
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt írtam le egyszerűbben mint amit a második mondatomban említettem.

Te lehet úgy gondolod, hogy te nem kellesz azoknak akik igazán tetszenek, de nem kizárt, hogy inkább neked tetszenek meg azok akiken látod, hogy semmit nem akarnak tőled.

2016. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem bonyolult.

Valld be, hogy akiket kinézel magadnak, azok a mai tipikus divatot jelentik a nők szemében: magas, arányos, jóképű,stb.

Mondd meg, hogy ha te ilyen férfi lennél, vajon leállnál bármelyik nőnél?

Ha leállnál, akkor vajon a te kalibered az, akinél leállnál?

Erről van csak szó.

Túl magasan van az a léc.


Mindenkinél megvan ez. Pl Te nem kellesz a jópashee-nak, én a 170 centimmel nem kellenék neked, de nekem meg a duci lányok nem kellenének semmi esetre sem, nekik meg a...

A képletből kirajzolódik a megoldás is: amelyikünk előbb enged és néz a léc alá, az nyerhet társat.

2016. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

wow az ember azt hinné, hogy itt, ahol szinte senki nem ér el sikereket a kiszemeltjénél, nagyobb megértésre talál egy ilyen kérdés...


Kérdező, kezdeményezz te, talán szerencséd lesz...

2016. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os

Nem értelek. Ha szerinted nincs igaza valakinek, akkor írd meg azt. Ez nem egy vigasznyújtó oldal. Senkinek nem érdeke hazudni valamit a másiknak, hogy az jobban érezze magát tőle.

2016. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ismertem egy hasonló lányt, nála az volt a hiba, hogy nagyon szép volt és még jó fej is, és minden pasi egyből a lába előtt hevert, így nem volt rá idő, hogy egyáltalán vonzódni kezdjen valakihez (aki egyből megkapható, az nem olyan vonzó). Nekem is az jön be, ha a srác az elején kicsit elérhetetlen, csak én nem vagyok annyira szép szerencsére :D
2016. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Jól írták, magasan van a léc, de alacsonyan van az, amit nyújtani tudsz.
2016. ápr. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Az ember olyanokba lesz szerelmes, akik illenek hozzá, nem? Azok meg nem elérhetetlenek, te is ugyanúgy tetszel nekik.
2016. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!