Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "szerelmes" vagyok egy elérhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"szerelmes" vagyok egy elérhetetlen emberbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi sztár. már nagyon régóta tetszik,és kezdem úgy érezni hogy szerelmes vagyok belé.És emiatt hülyének érzem magam mert hogy lehetek egy olyan emberbe szerelmes akit nem is ismerek személyesen. És nem birom ki verni a fejemből. és ez nem csak rajongás,nem ilyen "habi" érzés.. nektek volt már ilyen?

2015. febr. 19. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Kés, fegyver, híd.

Jó választást!

2015. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Volt 1 hónapja. Pár napig tartott, aztán elmúlt. Azt hittem megőrülök, rosszul voltam.
2015. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Dehogynem rajongás. Csak már kicsit túlzott. Ez nem szerelem, ez rajongás, hiába is próbálod bemesélni magadnak, hogy annyira ne legyen gáz. Attól rajongás.
2015. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem ez valahogy kimaradt az életemből. :I


2 lehetőséged van:

-Sürgősen kivered a fejedből valamilyen módon, mert ez nem egészen normális dolog.

-Megpróbálsz a közelébe férkőzni. Mondjuk próbálkozz be nála, mint házvezető. :D


A 2 opció közül szerintem az 1. valamivel életszerűbb. Ezért azt javasolnám, hogy keress olyan tevékenységeket, amikkel el tudod terelni róla gondolataidat. :)

2015. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nekem ez már lassan 2 éve tart.
2015. febr. 19. 21:31
 6/21 anonim ***** válasza:
Barátkozz, zenélj, főzz, ismerkedj, horgássz, amit akarsz. Foglald le magad.
2015. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
próbálkozom ilyenekkel. te még mikor a tescoba sétálok is ő jár az eszembe.mindehol.
2015. febr. 19. 21:33
 8/21 anonim ***** válasza:
Ki az?
2015. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jorge Blanco..
2015. febr. 19. 21:35
 10/21 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy ezen a srácon egy kicsit túl sok a cukormáz. :D

És te hány éves vagy?

2015. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!