Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gonosz barátnővel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz barátnővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akivel sokáig kerülgettük egymást anno. A barátnőm szerelmes volt belé és ezért mindenkinek azt terjesztette rolam a hátam mögött, hogy beképzelek magamnak dolgokat, őrült vagyok..stb. pedig rajta kivül mások is látták ezeket és egyértelműen ki is derült , hogy mi volt ez, a részéről is. én nem is nagyon beszéltem a barátnőmnek rola, kb a sztori 5%_át mesáétem el neki, nem ömlengtem, nem kombináltam, csak pár olyan dolgot meséltem el, ami megtörtént.


Nem tudom feldolgozni ezeket a sérelmeimet, később emiatt vonzottam be több ehhez hasonlo helyzetet (pl. egy pasival elindult valami , ő kezdeményezte, és később kiderült, jol átvágott, mert barátnője van...stb.)

Utolag jöttem rá, hogy ezek a minták ismétlődtek a magánéletemben,amik miattuk kialakultak bennem tudat alatt, elvették az önértékelésemet.


A hab a tortán, hogy a srácot nme érdekelte a barátnőm - pont ez volt a barátnőm baja - és ő meg azt mondta másoknak, hogy szerinte a srácnak ő bejön..


2016. ápr. 2. 14:26
 1/2 A kérdező kommentje:

egyébként a barátnőm másokat is, engem is kihasznált, anyagilag, lehzuzott minket kajával ,cigivel, bekéredzkedett etse 11-kor hozzám, hogy itt aludjon...stb. ja, meg volt egy másik fiu, aki udvarolgatott nekem egy ideig, de nem akartam tőle semmit és a csaj ahogy megtudta ezt, hirtelen "szerelmes" lett ebbe a pasiba, szerelmes levelet irt neki és rámászott, befeküdt az ágyába pár honap mulva.


egy másik osztálytársnőmnek ugyanez a bartánőm meg elszerette a barátját

2016. ápr. 2. 14:28
 2/2 kíváncsicska ***** válasza:
Szakíts meg vele minden kapcsolatot.Az ilyen nem barátnő.Bár ha ilyen barátnőd van,ellenségre nincs is szükséged.Alapvető dolog,hogy a barátnő kiszemeltjére,pasijára,exére,szeretőjére nem startolunk rá.Itt kezdődik a barátság
2016. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!