Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » F: Szeretlek! L: . Köszönöm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F: Szeretlek! L: . Köszönöm. Hogy éreznéd magad?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, ha semmit sem válaszol, vagy ha megköszöni? A férfi 4. randin vallott szerelmet, én nekem ez nagyon gyors volt, nem tudtam viszonozni. Hazudnom kellett volna? Bepánikoltam, hogy ő ezt ennyire komolyan gondolja, ezért inkább véget vetettem az egésznek, pedig elvileg jól indult, és komoly kapcsolatra vágyom.
2016. ápr. 2. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megértelek, 4 randi nem igazán elég érzések kialakulásához, bár elözményeket nem ismerem. Gondolom nem 4 24 órás randiról volt szó. Szerintem ö se szeretett csak.... valami kötödést érzett vagy meg akart dönteni ha eddig nem tette meg.
2016. ápr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Most pl. Han Solo jobb volt anno? :D Leia: Szeretlek Solokapitány: Tudom.


Vazzeg.


Amúgy azt hiszem ez egyfajta "köszi az EGO-m növelését, de ronda vagy meg ciki is mert nincs meg a netto 200 meg a farkad sincs 18 centi"

2016. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, elhiszem, hogy megijedtél, de esetleg reagálhattál volna úgy is, hogy "sajnálom, de részemről ez még nincs így", a szakítást meg pláne nem értem. Vagy amúgy is szakítani akartál?
2016. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as nem volt olyan a helyzet, hogy magyarázkodjak egész mondattal, leírom privátban.
2016. ápr. 2. 21:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Úgy bepánikoltál,hogy szakítottál?

Szerintem ezt nem gondoltad végig,csak pánikreakció volt.Bár ez még annak is furcsa,főleg ha addig jól ment minden.Gondolom már megbántad azóta.

2016. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

általában megijednek ilyenkor ha korán hallják ezt a szót. Ezert én nem hibaztatnám. Nem mindenki ugy randizik h fülig szerelmes a masikba, mas hagyja a dolgokat had menjenek azt majd alakul valahogy. Azert is ijednek meg ettől mert h nagy teher lesz a vállakun, mert egyrészt ezt ők nem tudják viszonozni(mert mint irtam nem szerelemből mennek bele a randiba hanem mert tetszik a masik)

Akármit válaszolsz erre kedves kerdező, ha nem mondod ki te is ezt a szót akkor igyis ugyis rossz érzés a masiknak. De ezert én nem hibaztatnalak teged, hazudni meg szinten nem megoldas.

2016. ápr. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A szakítást én se értem, de mindegy most már.

Egyértelműen és egyszerűen kellett volna válaszolnod, pl. így:

Örülök, hogy ezt érzed, de nálam még nem alakult ez így ki. Nagyon jól érzem veled magam, de számomra még idő szükséges, hogy kialakuljon a szerelem.

Kész és pont.

Hazudni? Normális vagy? A szakítást olvasva szerintem nem vagy az.

Mi van, ennyire nem lehetsz gyáva, hogy máris kapsz valami jót, és viszonzásképpen te elmenekülsz, mint egy bátortalan félénk gyáva nyuszi.

Remélem ebből tanultál és legközelebb nyíltan közlöd vele, hogy mi a szitu és nem futamodsz meg!

2016. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Berúgtunk egy buliban, a párom pedig szerelmet vallott. Én is azt mondtam neki hogy szeretem. Ez egy hét után volt. Le is feküdtünk majd reggel megint mondta, hogy szeret. Én meg csak annyit, hogy én is kedvellek. Mert még nem szerettem, csak felfokozott volt a hangulat előtte.. Azóta eltelt 4 év és imádjuk egymást, de akkor nekem is gyors volt...
2016. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez is buliban történt, azért nem ordíthattam a zenében ilyen 2 soros magyarázkodásokat, ki se nagyon tudtunk onnan a tömegben menni. Amúgy nem vagyok bulizós, de ő el szeretett volna vinni. Mondjuk mi nem rúgtunk be.
2016. ápr. 2. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Tipikus hiba a férfi részéről.


Ezért van az hogy egy férfi rohadtul nem lesz őszinte a nőkkel. Így tanulja meg.


Ez a sajnálatos igazság.

2016. ápr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!