Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » F: Szeretlek! L: . Köszönöm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F: Szeretlek! L: . Köszönöm. Hogy éreznéd magad?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, ha semmit sem válaszol, vagy ha megköszöni? A férfi 4. randin vallott szerelmet, én nekem ez nagyon gyors volt, nem tudtam viszonozni. Hazudnom kellett volna? Bepánikoltam, hogy ő ezt ennyire komolyan gondolja, ezért inkább véget vetettem az egésznek, pedig elvileg jól indult, és komoly kapcsolatra vágyom.
2016. ápr. 2. 20:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kellett volna szakítani vele velem is volt már ilyen nem is egyszer hogy a párom hamarabb mondta ki mint én. Nyilván kicsit kellemetlen de én örültem neki. Tisztáztam hogy én még mem tartok ott ők megértették kész minden ment tovább ahogy eddig. Nyilván ha írtad hogy hangos volt a zene nem kezdhettél el magyarázkodni de ettől még később elmondhattad volna neki.
2016. ápr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát de ezt simán elmondhatod neki most utólag is, hogy neked ez gyors volt.
2016. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!