Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz, hogy ha nyomulunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha nyomulunk valakire, akkor előbb utóbb úgy benne leszünk a gondolataiban, hogy össze fogunk vele jönni?

Figyelt kérdés

Ez a nővérem véleménye. Ő ezt a Láthatatlan ember című könyvben olvasta, hogy a csaj mindig sündörgött a srác körül, akkor is, amikor a srác lerázta és a végén összejöttek.

Meg azt mondja, érdemes ezt csinálni. Én most "sündörgök" egy srác körül, ráírogatok, beszélgetünk. A tesóm szerint előbb utóbb belém szeret. Ti mit gondoltok?


2016. ápr. 4. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség. Lehet hogy megkedvel idővel, de ugyanannyi esély van rá hogy az idegeire menj.
2016. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nettó hülyeség!
2016. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nőként teszed ezt abból potyadugás meg kihasználtság lesz.


Ha férfiként akkor barátzóna és lehúzás.

2016. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem igy mukodik.. Csak az idod pazarolod, ha a csodara varsz, ha nem erzel viszonzast, hagyd.
2016. ápr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Hmmm... Elgondolkodtató De szerintem ha egy férfi akaratom ellenére folyton körülöttem sündörögne azt elõbb utóbb nyakon vágnám. Ha valakit nem kedvelsz és nem érdekel nem fog azért megszeretni mert rányomulsz.
2016. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Hülyeség.


Velem férfi csinálta ezt, eleinte tetszett maga a férfi, de a viselkedésével azt érte el, hogy elutasítást kapott.


A valóságban ha a lerázás után is nyomulsz valakire rajtad fog röhögni ő és az egész baráti társasága. Nem a barátnője leszel, hanem a dilis tyúk aki nem érti a "nem" szócskát.

2016. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Még nem rázott le, szokott rólam kérdezgetni. Annyira nem nyomulok, csak pl vizsgája volt és eszembe jutott, ráírtam hogy szurkolok hozzá, ilyenek.

Nyilván ha azt mondja, kopj le, akkor én nem fogok nyomulni. Meg hát mondtam a tesómnak, hogy a könyv az egy mese végülis...

2016. ápr. 4. 13:22
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy érdeklõdsz és az,hogy nyomulsz valakire nagyon nagyon különbözõ dolog.
2016. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Honnan "nyomulás"? Az a baj, hogy erről fogalmam sincs. Ha nem mondják, hogy koccoljak, akkor nem tudom, örül-e nekem a másik...
2016. ápr. 4. 13:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevés idegesítőbb dolog van, mint mikor az ember tényleg kedvesen és finoman próbálja jelezni a másik felé, hogy ideje volna lekopni, az meg csak még jobban nyomul.. Általában messziről elkerülöm az ilyen embereket.
2016. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!