Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Komoly kapcsolat esetén nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolat esetén nem zavarja az átlag pénzügyű férfit, hogy többi fáj foglaltnak lenni mint egyedülállónak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 15:53
 1/5 A kérdező kommentje:
*többe fáj
2016. ápr. 16. 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Komolyan, akinek ilyen felfogása van, az maradjon egyedül!


Egyébként ha egyedül vagy, attól az életed ugyanúgy pénzbe kerül.

Csak éppenséggel akkor másra költesz, mást tartasz elsősorban fontosnak. Pl. nem egy éttermi vacsit, hanem mondjuk a haverokkal elmenni bulizni!

2016. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bátyám eljegyezte a barátnőjét nemrég és téma volt ez. Ő azt mondta hogy szingliként többet költött, mióta együtt vannak sokkal többet tud félretenni! Mert a lányokat randira kell venni, ez gyakoribb mint a csak hétvégén elmegyünk randizni vagy kirándulni, felezünk, a nő fizet néha. A hétvégi bulik sokba vannak, főleg hogy ott pl meghívni a lányokat, hatalmas mennyiségű pénzt szórt el erre és semmi nem lett belőle általában! Saját magára is sokkal többet költött, mert unatkozott, kellett valami ami kitölti az űrt, leköti. Ekkor gyűjtött maketteket, szóval költséges hobbija volt. Amióta barátnője, most már menyasszonya van azóta nem is szereti annyira ezt.
2016. ápr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én neten olvastam múltkor egy tanulmányról, ahol összemérték emberek életszínvonalát, és az jött ki, hogy a házasoknak jobban megy, mint az egyedül élőknek.
2016. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak életmód kérdése. Másra költ az ember kapcsolatban és másra egyedülállóként. Én pl szeretek főzni, jól is csinálom, de csak magamnak nem fogok 2-3 naponta összedobni egy komplett ebédet. Párom igényli, hogy főzzek, szereti mikor kísérletezem, a neten meg annyi érdekes recept van. A lakásavatónkra közösen kenyérsütőt kértünk (bár csak dagasztásra használom, de nagyon jó). De ami a lényeg, közösen gazdálkodunk. Kb ugyanannyit keresünk, én egy kicsit többet. Partnerként bele tud vágni olyan pü. vállalkozásba amibe önállóan nem. Hogy többet költ-e? Nem hiszem. Felesbe fizetjük a közös dolgokat a programokat felváltva fizetjük. Szerintem ésszerűbben használja a pénzét. Nála most érett az igény saját házra, házasságra stb.-re. Tisztában van a pénzügyi vonatkozással, de neki megéri. Nekem is. Én sem vállalok kisebb kockázatot.
2016. ápr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!