Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves természetű férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves természetű férfiak, nektek fontos, hogy a párotok mindig KEDVES legyen VELETEK (ne tegyen szemrehányásokat; ne legyenek megjegyzései, se beszólásai; ne gúnyolódjon, ironizáljon rajtatok; ne piszkálja a gyenge pontotokat; ne kóstolgasson)?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy egy házsártos, alja nőcivel persze hogy nem kezdenétek, de mi van ha egy nőci alapjáraton kedves, segítőkész, vidám és optimista, csak szokása néha szurkálódni... Szóval mennyire fontos a mindenkori kedvesség?

Főleg olyanok válaszát várom, akik erkölcsös, jóindulatú férfiaknak vallják magukat!



2016. ápr. 16. 17:16
 1/7 90-ben született F.. ***** válasza:

Őszinte legyen velem a párom. Az a fontos. Amikor valakivel kapcsolatban vagyok, akkor nem akarom soha akarattal megbántani és nem is akarok neki rosszat.

Viszont nem fogok én sem csak bájologni vele, ha valami nem tetszik, akkor az elmondom neki. Ezt elvárom tőle is.

Szoktam csinálni butaságokat, amik belülről nem tűnnek annak. Ilyenkor igen is mondja a szemembe, hogy idióta voltam.

2016. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a makk a gyenge pontom. Azt nyugodtan piszkálhatja, meg kóstolgathatja.
2016. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kac-kac. :D
2016. ápr. 16. 18:06
 4/7 Blade Bone ***** válasza:
Ha alapjáraton megférünk egymás mellett, akkor néha beleférhetne ilyesmi, ennyitől nem szakítanék. Néha mindenkinél elszakad a cérna. :)
2016. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első barátnőmmel a második randi fele egymás poénos zrikálásából állt. Az ilyesmi jó kis köteléket tud nálam kialakítani, tehát még igénylem is. Persze sértések nélkül, inkább a frappáns poénokra kihegyezve. Emellett azt is igénylem, hogy legyen őszinte, akár nyers, és mondja meg, ha valami szerinte rosszul csinálok. Nem kell behódolni.


Az egyetlen amit utálok, az a hiszti. Na arra semmi szükségem.

2016. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha kötekedhet nyilván pláne ha jogos csak ne ez legyen a meghatározó. A gúny az nem oké a többi nem annyira problémás ha van egy határ.
2016. ápr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én oké vagyok ezzel. Ismertem egy lányt, aki állandóan kedves volt velem és igyekezett normálisan beszélni hozzám. Őszintén szólva, eléggé idegesítő volt. Nem szívesen jártam volna vele.


Nekem szükségem van arra, hogy néha a lány szurkálódjon és piszkáljon. Csak ne egyedül ebből álljon a kapcsolatunk.

2016. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!