Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ajándék lenne megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándék lenne megfelelő ebben a helyzetben? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, de ő megmondta, hogy nem akar semmit sem velem. Úgy érzem, hogy jobb lenne ha már egyáltalán nem találkoznánk és búcsúzóul szeretnék venni egy kis ajándékot (max 10000 forintig), hogy emlékeztesse rám. Mit vegyek neki?

2016. ápr. 20. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Ezzel csak kínos helyzetbe hozod és úgy érezné, tartozik neked. Hülyeség venni. Ő ki fogja dobni, neked meg pénzbe kerül.
2016. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmit neki. Komolyan mondom. Tudom, hogy szeretnéd valami ilyennel lezárni, de inkább engedd el, kínos helyzet, esetleg nevetséges is a végén, és nem jönnél jól ki belőle (persze nem fogod megfogadni, de az egy másik kérdés)
2016. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se vegyèl semmit. Ha már ugy is vège ennek minek dobsz ki pènzt olyan dologra amit vagy el se fogad, vagy kidobja a kukába?! :o
2016. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Mert egyrészt csak azt érnéd el, hogy kellemtlen helyzetbe hoznád vele.. Másrészt meg ha jelenleg semmilyen viszonyban nem vagytok akkor valószínűleg nem akar emlékezni rád tehát kidobja, ha van valamiféle barátság akkor meg még rosszabbul esne neki valószínűleg a dolog..
2016. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!