Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nők! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Nektek mennyire fontos, hogy a párotok mondja, ill. éreztesse, hogy szépek vagytok?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés ihletett :)

Az érdekelne, hogy kinek milyen gyakran mondja a barátja, párja, hogy szép, gyönyörü, csinos, stb. és van-e valami különbség számotokra az egyes szavak között? Illetve elégedettek vagytok-e a helyzettel, esetleg zavar, vagy zavarna-e ha nem mondaná, vagy ritkábban?

Férfiak is válaszolhatnak, hogy az ő szemszögükből ez hogy van, minden válasz érdekel...jó lenne ha írnátok kort is, meg esetleg hogy mennyi ideje vagytok együtt :)


2016. ápr. 21. 12:16
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem annyira fontos, elvégre velem van, nyilván tetszem neki és szépnek talál. A mostani párom mindig mondja, hogy szép vagyok, akárhányszor találkozunk. Megdicséri a sminkem, vagy csak egyszerűen azt mondja, hogy csodálatosan nézek ki, vagy csinos vagyok, jól áll rajtam a nadrág, akármi.

Az előző párom totál ellentettje volt, nem igazán volt az a dicsérgetős fajta, egy év alatt ha 1-2-szer mondta, hogy jól áll ez-vagy az, de amúgy nem volt rá jellemző. Nyilván nem kezdeményezett volna, ha csúnyának tartott volna, meg azért az arcán látszott, ha különösen tetszettem neki. Engem nem igazán zavar egyik sem, nyilván a dicséret jól esik, de ha nem mondják sincs vele baj, mert egyrészt én tudom magamról, hogy nem vagyok ronda, és ez igazából sokkal fontosabb, mint akármennyi dicséret, másrészt meg a párom se lenne velem, ha nem tartana szépnek.

A mostani párommal 4 hónapja vagyunk együtt, lehet majd később megunja mondogatni a dicséreteket, de egyelőre töretlenül elhalmoz velük :D Néha már kezd kicsit olyan érzésem lenni, hogy rutinból mondja.

2016. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem az fontos hogy kimondja mindig amit gondol, érez. Ha szépnek tart akkor azt, ha rém bénának tartja a hajam/ruhám akkor azt... szóval ne csak összevissza mondogassa hogy szép vagyok, hanem őszintén mondja amikor úgy gondolja. Szerintem az ilyesmi alap dolog, én is mindig mondom hogyha jól néz ki... de azt is ha épp rettenetesen.

30L

2016. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem várom el, hogy egyfolytában mondogassa, viszont nagyon jól tud esni, ha őszintén magától megdicsér és bókol.

Előző párom csak ritkán mondta, hogy szép/csinos vagyok. A mostani sokkal gyakrabban mondja és én nagyon örülök neki, mert jó érzés, önbizalmat ad, jó hogy van pozitív visszajelzés, és tudom, hogy valamit jól csinálok. :)

2016. ápr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem szokta mondani, nagyon jol esik es allandoan igenyelnem valoszinuleg azert mert onbizalomhianyom van
2016. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!