Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki külsőre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki külsőre nem tetszik. Mikor megláttam egy "de csúnya" volt az első reakcióm, szeplős vékony nem magas stb de azóta sokat beszélgettünk és csodálatos a lelke és kezd tetszeni külsőre is jobban megnézve . Lehet jövője az egésznek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 23. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
hát a te szemedben így kezdődik valami,inkább nem kéne belőled
2016. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%

Alakul valami részedről, ami vagy az amire gondolsz, vagy csak simán valami félreértett vágyakozás.


"vékony" - ez mióta hátrány? az a hátrány ha egy srác kövér.

2016. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De jo lenne ha vel is tortenne ilyen:DDDDD
2016. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha a srác nem izmos-jóképű és/vagy pénzes, akkor tündérmesét olvasol.
2016. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem lehet,mert amint alábbhagy az érdeklődésed,vagy netán csalódsz benne,külsőre is el fogsz szörnyülködni és arra fogsz gondolni, hogy bárcsak hallgattál volna az első megérzésedre,miszerint "de csúnya!".


Ez csak az én véleményem tapasztalat alapján.

2016. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
Az első veszekedésig. Aztán onnantól már csak egy kis retek lesz a szemedben, akinek szánalomból adtál esélyt, majd olyan reflexszel fogod megcsalni valami tapló deltamatyival, hogy öröm lesz nézni.
2016. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én is voltam így, csak én fiú vagyok és egy lány volt aki eleinte nem tetszett, de aztán ahogy egyre jobban megismertem, teljesen belé szerettem és elkezdett tetszeni külsőre is. Van ilyen.
2016. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve vagyok együtt a párommal. Nem egy vitán túl vagyunk és még mindig szeretem. Nem lett egy "kis retek" a szememben. Sőt eltudom vele képzelni a jövőmet pedig először nem tetszett. Szerintem egy próbát megér a dolog ha elég biztosnak érzed ami alakul benned.
2016. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem azért mondtam, hogy vékony mert azzal különösebben bajom lenne, hanem megszoktam az exeimet, hogy 180-190 magasak kulturizálnak, nagy izmok stb. És nemmmellesleg szép arc. De benne ez nincs meg. Az arca nem a legszebb. De a belsője teljesen magával ragad. Azt hiszem eltudnám vele képzelni a jövőmet.
2016. ápr. 23. 19:51
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha ne a külsejével törődj, hanem azzal, hogy milyen a személyisége és milyen érzés vele lenni. ha jól érzed magad vele, netán megkedveled, vagy meg is szereted, akkor ahogy most tapasztalod, a külső már nem igazán számít. érezd jól magad vele és ha úgy érzed, akkor jöjjetek össze, miért lenne akadálya?
2016. ápr. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!