Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már régóta tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta tetszik egy lány, de nem merem neki elmondani az érzéseimet. Ennek a legfőbb oka az, h kb.5 éve jár egy fiúval. Ti mit gondoltok erről? 20/F

Figyelt kérdés
A csaj középsulis volt osztálytársam. Akkoriban és azóta is amikor találkozunk minden alkalommal a nyakamba ugrik, puszilgat, a fényképem a tárcájában hordja stb. Nem tudom hova tenni ezt a viselkedést tudván, h már hosszabb ideje kapcsolatban van.

2016. ápr. 21. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Előkelő helyed van a barátzónájában, ennyi.
2016. ápr. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van barátja de neked a nyakadba ugrik, puszilgat, és a fényképedet a tárcájába hordja... Elég érdekes fiu-lány barátság, nekem vannak lány ismerőseim persze kedves vagyok velük de ők mégis csak barátok, megvan a tisztes távolság, ha egyedül lenne a csaj akkor azt mondom simán elmondhatod az érzéseid neki, hiszen barátod akármikor kérsz tőle egy talit azt ennyi, hameg nem maradtok barátok, nálam is volt ilyen nagyon lazán kezeltem és semmi baj nemlett vele, de mivel foglalt így a csaj kicsit túl közel engedi magához az embereket, szóval lehetséges hogy könnyüvérü vagy hajlama van rá, igazából ha neked megfelel a lány akkor lazán elhívod egy talira azt elmondod mi van, bár lehet, hogy ő olyan hogy utána lekoptat merhogy akkor te rosszul érzed majd magad meg ilyenek.
2016. ápr. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet mással is ennyire közvetlen.

mindenesetre, ne kavard a sz@rt. azt lehúzni kell vagy trágyárni vele

2016. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátzónában vagy. Ezétr ne a lányt okold, csak magadat.


Akarsz tőle valamit --> teszel érte. A minimum az, hogy tudatod vele. Bár 5 év után szinte biztos, hogy nem fog változni a dolog, nagyon nem valószínű, hogy akar tőled valamit.


Tartsd magad legalább annyira, hogy elmondod neki és nem maradsz ebben a megalázó helyzetben.

2016. ápr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :) Az egészben az a legrosszabb, h már egy évvel azelőtt ilyen jóban voltunk, h megismerte a jelenlegi fiúját. Az egész az én hibám volt, h a visszautasítástól való félelem miatt nem léptem fel vele határozottabban. Mikor pedig összegyűjtöttem a bátorságomat akkorra már sajnos késő volt. Csak szeretném ha tudná, h már akkor többet éreztem iránta mint barátság.
2016. ápr. 21. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!