Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak nem akarom elvesziteni?!

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiuval. Akkor meg baratom volt szakitottam vele, neki pedig baratnoje. Talalkozgattunk, lefekudtunk, mondtam hogy hagyjuk abba mert baratnoje van. Szakitott a baratnojevel, egyutt aludtunk, sokat voltunk egyutt. Majd egyik naprol a masikra azt mondta hogy nem akar kapcsolatba belebonyolodni. Nagyon megszerettem mint embert, kicsit tobbet is erzek iranta. Mi tortenhetett? Miert valtozott meg? Elotte mindig azt mondta velem akar lenni, legyek a baratnoje stb... nem a szex miatt mondta mert ezt atbeszeltuk..de akkor most ez mi?

2016. ápr. 23. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Elmondásod szerint kamu volt az egész. Én pont így csinálnám, ha kéne valaki akivel le tudom vezetni a fölösleges energiám...

Szerintem a srác csak az orrodnal fogva vezetett, és kihasznalt. Remélem nem okoztam semmi kellemetlenséget, de nekem a leirasod alapján ez jön le...

2016. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!