Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Összejöttem azzal a fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem azzal a fiúval aki tetszik nekem. De most meg a fiú szakított velem. Mit csináljak, ha nem akarom elveszíteni és szeretem?

Figyelt kérdés
A fiú személyesen kérdezte meg hogy nem e próbálnánk meg a kapcsolatot. De még aznap mielőtt még megkérdezte volna a fiú ezt tőlem, a barátnőm félre hívta a fiút aki tetszik nekem és megkérdezte tőle hogy tetszek e neki meg hogy járna e velem, és a fiúnk mind kettő kérdésre igen volt a válasza. Mit tegyek?Szombaton összejöttem azzal a fiúval akit én nagyon szeretek. De a fiú rá 3 napra szakított velem, azt mondta hogy nem tudott belém szeretni és hogy nem érez barátságnál többet. Én megkérdeztem hogy tetszek e neki és azt mondta hogy igen tetszek neki. De én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. Kétségbe vagyok esve.

2014. jún. 24. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem értem. olyan zavaros a történet.
2014. jún. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de nem szerelmes. Ezt nem tudod megváltoztatni, hagyni kell. Majd lesz más.
2014. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, bocsi, de máshogy nem tudtam elmondani.
2014. jún. 24. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Még kialakulhatnának mélyebb érzelmek, szerintem elég hamar lelépett a srác... bár én is az első látásra szerelemben hiszek:)
2014. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fizikailag lehet, hogy tetszesz neki. Ha szerelmes lenne beléd valószínűleg tökéletes lennél neki barátnőnek, de csak a külsőd jön be neki, de lehet, hogy a belsőd is rendben vagy. Mindezek ellenére a fiú nem szerelmes beléd.

Gondolj bele, mit tennél a következő helyzetben ha fiú lennél: odajön egy jól kinéző lány barátnője és megemlíti az általad írt dolgokat. Ez átvitten egy figyelmeztetés is lehet, hogy annak a lánynak tetszel és szeretne járni veled. Neked külsőleg tetszik a lány. Megpróbálod, hogy mi lenne ha együtt lennétek?

2014. jún. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez egy kamaszos zűrzavar...


Én nem erőltetném a dolgot.

2014. jún. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!