Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vágyom ilyen párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom ilyen párkapcsolatra? Beteges vagyok?

Figyelt kérdés

Kb.8 eve kezdett bennem kialakulni a vagyakozas, hogy olyan pasim legyen aki ferfias,magabiztos, es eros egyeniseg..

Elegge gyenge vagyok es labilis, nekem a masik mindig egy "feher bot"

Mindig iranyitani kell engem es kell valakire akire tamaszkodhatok.

Olyan kapcsolatot szeretnek, ahol a masiknak csak en leteznek,megorulne ertem es betegesen feltekeny lenne. Szeretnem ha valaki birtokolna es betegesen ragaszkodna hozzam, es kisajatitana maganak.

Csak en reagalom tul, vagy ez tenyleg normalis?:)

Ertelmes valaszokat.

21/L



2016. ápr. 25. 00:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Túl sok volt a szappanopera:)
2016. ápr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A szubmisszivitásukat kirakatba rakó ilyen csajok azok, akik aztán jellemző módon az egyik hisztirohamot kapják a másik után, ha nem úgy van valami, ahogyan ők szeretnék.
2016. ápr. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen pasim. Alfahím. Tök jó, amíg meg nem ver. Komolyan. Idegroncsként jöttem ki abból a kapcsolatból... Majd tanulsz a saját károdon, ha ennyire erre vágysz. Én nem ajánlom.
2016. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szolgalelkű vagy, van ilyen.

És igen, beteges vagy! Meg még kislány, azt se tudod mit akarsz, mert ha megkapnád azt amit leírtál, akkor pokolnak éreznéd az életed!

2016. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok "betegesen" féltékeny, csak egy egészséges mértékig. Nagyjából a többi kívánalmadnak sem szélsőségesen felelek meg. Szóval ezek a kritériumok már nálam is egy kicsit betegesnek tűnnek. Nem vészesen, mert szerintem lenne esély az összecsiszolódásra egy ilyen partnerrel.
2016. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene egy ilyen lány. De ez csak egy kicsi kis rész. Kérdés hogy mit tudsz nyújtani, hogy nézel ki, stb...
2016. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Izgalmas
2016. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Noren1989 ***** válasza:
67%

Sub beállítottságú vagy teljesen, ennyi. Maradjunk annyiba, h kívánom, kapd meg ezt 1x, és hamar kinyílik a csipád, hogy te igazából nem is ezt akarod.

26/F

2016. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak addig vágysz rá, míg meg nem tapasztalod, hogy ez egyáltalán nem jó... mármint a birtokló, betegesen féltékeny része. Ha kapsz egy pofont azért, mert az utcán ránéztél valakire, mindjárt másként fogod gondolni.
2016. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!