Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha egy 40-es férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy 40-es férfi miattam akarja halálra éheztetni magát?

Figyelt kérdés

El van keseredve mert válik a gyerekeit pedig nem engedi h lássa a neje. De legjobban azért mert nagyon szerelmes belém azt mondta komolyan gondolta és halálosan. Szó szerint. Szóval szinte nem is eszik semmit ,nincs étvágya és azt mondta már volt h elájult.Ő tudatosan ezt akarja,mert nem vagyok vele,és félek h nem is tdom lebeszélni. Nem tudom mit tegyek. Kavartunk,és nagyon jó volt féltékenykedtem sajnos bár mindketten foglaltak voltunk. A korkülönbség amúgy sok köztünk 16év.

De tényleg félek,h sehogy nem tudom erről lebeszélni vagy megakadályozni.

Azt mondta elvettem minden álmát,csak velem lehetett volna boldog.És ez már komoly,nem vicc!

bmi kalkulátora amúgy már csak 19.

De én nem szeretném ezért elhagyni a párom.Az elején sztem ő sem gondolta komolyan,csakmár lehet úgy érzi nem kell senkinek.

Bocsi a hosszú szövegért.Légyszives normális választ.Tudom az sem helyes amit énn tettem.



2016. ápr. 27. 00:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

6-os A pszichologuson én is gondolkodtam már de sztem nem érdekli, meg megsértődne vagy ilyesmi. Sztem az kilőve. Volt köztünk intim kapcsolat. Azt mondja h neki nagyon jó volt,nagyon boldog volt a velem töltött pillanatokban. Csak nekem amugysincs hu de sok önbizalmam, és panaszkodtam neki régen erről.


7-es. Köszönöm neked is a választ. de azért félek h mi van ha komolyan gondolja. Igen, azért annyira naiv nem vagyok h mindent elhiggyek, ezért benne van a pakliban h mi van ha tényleg csak sajnáltatja magát. De ezt sajnos nem tudom még így eldönteni és nem akarom h késő legyen, és megsem probáltam segíteni.


8-as Köszi,nevettem a válaszodon. :) Logikus. Csak ő ha dolgozik napi 10-12órát akkor sem eszik szóval kibirja, és ha elájul azért nem vicc. nem akarom h korház legyen a vége vagy rosszabb.


9-es én azért nem akarom h egy jó ember meghaljon. Előbb-utobb mindenki megfog. de 40évesen ha nem kell akkor inkább ne. Mert az embernek kéne látni a gyerekeit felnőni, megvédeni őket. Apa nélkül sem egyszerű felnőni. És nem szeretném h a családja engem hibáztasson,ha mégis.


10-es. Na ez nagyon érdekes amit irtál. rátértél a lényegre. Mert a megérzéseim nekem is ezt sugják. Mondtam is neki ha szeretne nem fenyegetőzne ilyennel. Erre csak ennyit mondott nem fenyeget,már nem.

Én is ugy vettem észre h olyan mintha csak magát szeretné nem engem,mert azt akarja h ő legyen boldog velem. Lelkiekben nem is tudtam olyan mélyen elbeszélgetni vele. Lehet nem vagyunk egy értelmi szinten, ő idősebb,tapasztaltabb,más. Nem bántásból irtam. Köszönöm hirtad h ne függjön tőle az életem, nekem ez is sokat számit.

2016. ápr. 27. 09:02
 12/20 anonim ***** válasza:
94%
Na, itt vagy tévedésben. Ez nem egy jó ember, hanem egy önző bunkó. Ne érezd a saját felelősségednek az ő életét. Nem neked kell megoldanod.
2016. ápr. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nincs, hogy "miattad" történik ilyesmi. Önmaga miatt. Miért van az, hogy 100-ból kb. 98 ember képes feldolgozni egy ilyen helyzetet, nem omlik össze (max. átmenetileg és nem súlyosan).

Ez olyan, mint amikor az exem azt mondta a szakításunk után, hogy miattam nem tud aludni és kell nyugtatókat szednie. Én nem így láttam, egyrészt mert volt lehetősége (évei) megmenteni a kapcsolatot, de akkor nem tett semmit, tehát a szakítást ő okozta, másrészt pedig tudom, hogy az előző kapcsolata után is összeomlott, tehát ez a személyiségéből fakad.

Ha nem tudja feldolgozni a szakítást, kérje szakember segítségét, de ne hárítsa másra a felelősséget a SAJÁT problémájáért.

2016. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ha játszani akarod a mártírt, az a te dolgod, de ez az ember önző.


Ha valaki nálam ezzel próbálkozna, ezt mondanám neki:

"Menj pszichológushoz, ha ennyire hülye vagy, engem meg hagyj békén."


Amikor azt írtam, hogy menjen pszichológushoz, nem úgy értettem, hogy vidd be, keress neki egyet. Engem hidegen hagyna, hogy elmegy-e vagy sem, az ő élete.

2016. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem aki szeret, az nem zsarol.
2016. ápr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

De szerintetek akkor szemét vagyok,hogy ugymond elhuztam előtte a mézes madzagot? Én nem igy fogalmaznék de ő igen.

Én jol éreztem magam vele, és azért voltam vele.

Utána kerestem, mert aggódtam érte,mégha mondta is h ne keressem.

Lehet ez volt a baj? Hogy utána fájditottam a szivét? Csak én vagyok oka ennek az egésznek? Sztem azért nem csak ahogy irta az egyik válaszadó,hogy ez hab a tortán volt, hogy vkivel ugy érezte h boldog tudna lenni, és én azt elvettem tőle.

2016. ápr. 27. 19:43
 17/20 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nem érted. Veszteség mkit ér. De egy felnőtt ember felvállalja a következményeket és nem mutogat másra. Ez a manipulátorok és a gyerekek sajátja. Az egy dolog, h te mit tettél v nem tettél de mkivel csak azt lehet megtenni, amit hagyja h megtegyenek vele.

Ha pl én nem akarom h szivasson vki; teszek ellene. Ha megteheti; csakis kizárólag azért teheti meg, mert azt én hagyom. Persze szuverén jogom emberileg elítélni/kiakadni stb, de akkor sem mutogatok rá mert én is hibás vagyok.

2016. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Akkor sajnálom h semmit nem tehetek ebben a helyzetben. Mindenki elhagyta szinte és én sem tudok vele lenni.

Nem vagyok hívő vagy ilyesmi,de hiszek Istenben és a legtöbb amit tehetek h imádkozok érte h meggyógyuljon ebből az egész helyzetből,mert mindig olyan erősnek mutatta magát.

Pedig belül.. Azért remélem látom még valaha,és remélem rendbe jön saját erejéből,mert nekem nem hagyta h segítsek nem akart beszélni sem velem,h ne fájjon mégjobban

2016. ápr. 27. 21:29
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"2-es már párszor akartam megszakitani i vele a kapcsolatot,meg ő is mondta h inkább ne fájditsam a szivét, de nem akarom h miattam haljon meg. És a családja engem okoljon."


Nem fog meghalni, ne aggódj.

Ne legyél ilyen naiv.

Ha valami csoda folytán mégis,az NEM A TE HIBÁD!

Fogd már fel,nem normális a tag.

Beteges...orvosra van szüksége.

2016. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, én ennyivel lezárom részemről ezt a témát: NE LEGYÉL HÜLYE!


A véleményemet már leírtam és mások is leírták, de a te döntésed, mit teszel ebben a helyzetben, helyetted itt senki nem tud cselekedni.

2016. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!