Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetk szeret? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katerina ketrin kérdése:

Szerintetk szeret? Vagy csak en almodom

Figyelt kérdés
Sziasztok az en tortenetem nagyon bonyolult.Nekem van 3 gyerekem es ferjem ..de mast szeretek..akivel a ferjem elot mar jartamm de hulyesegveget szakitotunk igy ferjhez mentem ..o a ferjemnek az unokatestvere .. par hete elkeztunk irkalni a fejemhez vagta hogy nem vartam meg ot .. kodolgatva irkal hogy en benne vagyok oszt enyi ecer leirta hogy szeret azota ha kerdezem nem ir ra visza semmit ..most utoljara aszt irta elveszem az egesz eletit es hoggy valami faj neki aztan letiltot..szerintetek mi ez ? szeret ?
2016. ápr. 28. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
igen enyi oszt jonapot!
2016. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez mit jelent hogy igen enyi
2016. ápr. 28. 09:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Szarkazmust.
2016. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Blade Bone ***** válasza:
100%
Az a gondja drága, hogy van 3 gyermeked, akiket nem vele hoztál össze, szeret, de mivel nem voltál képes várni rá, ezért edd meg amit főztél. Gondolom emiatt tiltott le.
2016. ápr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mégis, mi van, ha szeret? Nem egy-két éve történt már köztetek a lamúr, azóta van egy férjed, aki ráadásul az unokatestvére, és három gyereketek...mit változtat a helyzeten az, hogy szeret?

Felejtsd el, ahogy akkor döntöttél, amikor nem vártál rá tovább, és nem beszéltétek akkor át a szakítást.

A hülyeségeire, meg a kódolt üzeneteire meg ne legyél vevő, mondanám, hogy tiltsd le te, de már hamarabb letiltott. Vagy szeret tényleg, vagy szeretne belőled hülyét csinálni, egyik esetben sem kell megbolygatni a szálakat, és borítani egy család életét. Persze a Te életed.

2016. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen tudom igazatok van .. de szenvedtem mar eleget az eletbe ..en nem is fogom a csaladomat bojgatni plane nem a gyerekeim eletet inkabb hagy fajon csendbe ... de azt nem tudom meg tenni hogy ne szeresem foleg hogy tudom talan o is szeret
2016. ápr. 28. 10:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Dikk
2016. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tanujjá meg írni csájé oszt asztan tegyel fel kerdeseket!!!
2016. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
merdt te olyan helyesen irsz nem ? Amugy a hülyesegek nem nagyon izgatnak valaszok ra vagyok kivancsi ertelmes emberektol ..nem pedig ... oktol köszi
2016. ápr. 28. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
milyen választ szeretnél te drága tündérrózsaszál?
2016. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!