Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom 3 ev, es egy kisbaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom 3 ev, es egy kisbaba utan kozolte, hogy elhagy, mert sosem szeretett. Mit tehetnek meg?

Figyelt kérdés

En szeretem, meg akarnam menteni a kapcsolatunkat, de o azt mondja sosem volt szerelmes, az igazi szerelme az exe volt.

Nincs mit tenni ?


2016. ápr. 28. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Huh... Tudom, hogy fáj, de egy ilyen ember jobb, ha nincs az életedben!

Ezen sajnos nincs mit megmenteni, ha az elmúlt 3 évetek hazugságokra épült.

2016. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincs 😡

Váljatok rl békessgben, viseljengondját anyagilag a gyereketeknek, akkor találkozzon vele, amikor csak akar, legyen ott ha mint kell apa, mé tudjátok beszélni, ha valamit kell a gyerek érdekében! De ezen túl sajnos sokat nem lehet tenni...

2016. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja megmenteni (velem is ez történt), hagyni kell.Vagy könyöröghetsz,"bedobhatod magad",kiny@lhatod a fenekét,egyszóval megalázkodhatsz előtte.Én az 1.t javaslom.Emelt fővel!
2016. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
miért akarnál olyan mellett maradni aki nem szerelmes beléd? hagyd,hogy menjen találsz te jobbat is. így még esélyed van a boldogságra
2016. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne alázd meg magad.

Váljatok szét békességben, majd találsz olyan pasit, aki szeretni fog!

2016. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem lehet, hogy nem is akar válni, hanem csak figyelemfelkeltésnek szánta? Esetleg elhanyagolva érzi magát?
2016. ápr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Bocsánat, hogy szétoffolom a kérdést, de nagyon érdekelne, hogy honnan viszik folyton a nő, miért vetik oda olyan lazán, flegmán azt a tételt, hogy "majd úgyis megtalálod az igazi", vagy "úgyis jön majd férfi, aki örökké szeret"?

Dugtam már pár nőt, de mindről tudtam, hogy nem fogom soha olyan félistennőként a tenyeremen hordozni, mint amit ti olyan bőszen ajánlgattok egymás figyelmébe.

Oké, meglehet, hogy rajtam kívül minden férfi született papucs, aki egy átlag ágicát majd úgy kezel, mintha Jesica Alba volna, de az én szemszögemből ez túlzottan valószínűtlen ahhoz, ahogy ti mégis bíztok benne.

Szóval mégis mire alapozzátok?

Miért nem gondoljátok, hogy kicsit tisztességesebb, emberléptékűbb célokkal és nagy alázattal fogtok közelebb kerülni valamiféle boldogsághoz?

2016. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Úgy is feltehetném a kérdést, hogy mire fel ez a határozott, könnyelmű és hiú javaslat a kérdezőnek, hogy büszkén küldje el a férfit, mikor láthatóan egy nem túl jól képzett, kisgyerekes, kiszolgáltatott, max átlagos nő és olyan durván nem nagy rá a kereslet?

A logika nem ezt diktálná.

2016. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

8-as te szerinted maradjon egy olyan férfi mellett, aki nem szereti.Igenis megtalálhatja a boldogságot más mellett.

Az írásodból az jött le, hogy eléggé lenézed a nőket.Nem kell megalázkodnia.

2016. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

:D Szóval max. 1,5 év után felcsináltattad magad? Gratulálok :DDDDDD És csodálkozol, hogy szar a kapcsolatotok és nem ismertétek ki egymást... anyám!


Ezt a kérdést belinkelem az összes hülyének, aki 1 év után esküvőért meg eljegyzését meg pocaklakóért sír!

2016. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!