Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban élők! Ha beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Ha beleszerettetek másba miért maradtatok mégis a párotokkal?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tapasztalatom benne, de én személyesen az alábbi példákat láttam/látom:


1.Anyagi okokból

2.Gyerek miatt

3."Járt utat járatlanért el ne hagyj"

4.Társadalmi/rangbeli különbségek (ilyet is láttam)

2016. ápr. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagy összetartó erő a közös hitel :-P
2016. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Félelem. A biztos, de kevésbé jót nehezen adják fel.
2016. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tisztelet, amire 3 évvel később rápacsáltam...
2016. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy igazi szerelem az. Inkább csak vágy az új ês más iránt. Főleg hosszú kapcsolatban sajnos előfordul ez. :(
2016. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én anno azért nem szakítottam, mert noha sokat veszekedtünk (most már) exemmel, de figyelt rám, törődött velem. Úgy gondoltam, rendbe tudjuk hozni a kapcsolatunkat, nem fogok másfele kacsingatni, akkor sem, mikor konolyabb érzelmeim lettek más iránt, mert párom ezt érdemli, nem az azonnali szakítást, vagy esrtleg megcsalást.

Sajnos nekünk nem sikerült, a kapcsolat tönkrement. De nem csaltam meg és nem más miatt szakítottunk, hanem mert tényleg mindent megpróbáltunk, de összeférhetetlenek voltunk.


Azóta ismét kapcsolatban vagyok, nem azzal, aki iránt akkor érzelmeim voltak. Ellenben jelenleg nem tudnám elképzelni, hogy bárki más érdekelni tudna párom mellett. Ha egy kapcsolatban élő másba szeret benne, annak mindig oka van: elhanyagoltság, az érzelmek változása párja iránt, kommunikációs gondok, illetve, ami nálunk is volt, hogy nem illik össze azzal, akivel van. Örültem volna, ha anno is így gondoltam volna, hamarabb véget vethettünk volna a szenvedésnek, amit exxel kapcsolatnak hívtunk.

2016. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért sokan nem képesek azonosítani az érzéseket magukban. Pár év után önkéntelenül is megeshet, hogy vágyunk az új ismeretlen kalandra, és egy harmadik személy ezzel a reménnyel kecsegtethet. De ez az ismeretlen újdonság varázsa, nem a harmadik személyé.
2016. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretek másba.
2016. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azert mert a szerelem az nem egyenlo azzal, hogy azzal az emberrel le is tudsz (es akarsz is) elni egy eletet. Az, hogy szerelmes vagyok valakibe az egy szuper erzes, de emiatt eldobni egy evek ota jol mukodo, kicsit ellaposodott kapcsolatot amiben a felek melyen szeretik egymast es vegigmentek jon es rosszon....haaaat reszemrol kizart:-))


Ettol fuggetlenul persze, lehetek en halalosan szerelmes a masik emberbe, sot akar afferunk is lehet, de a prioritasom mindig a ferjem lesz. A szerelem/fellangolas altalaban elmulik es amikor elmulik ritkan van az, hogy a felek kepesek egyutt elni boldogan.


Masreszt szerelmesnek lenni ugymond torvenyszeru ha parkapcsolatban el az ember ha nem, ez az erzes valahogy mindig megtalal, csak a hekyen kell kezelni. Ha igazan szerelmes vagyok valakibe, akkor abszolut viszony, ha meg nem akkor semmi:-))


De ami soha nem valtozik az a joban rosszban a ferjem fele. Ebbe a hazassagba mindketten sokat tettunk, nincsenek hiteleink, onalloan is jol elnenk, mindketten jol keresunk, de amin atmentunk jo es rossz dolgok azok mindig osszetetartanak.


Most persze jon a lepontozas, meg mekkora szar etikam van (ami roppantul megvisel:-))) de mindannyian mashogy elunk, mashogy szeretunk. Ritkan vagyok szerelmes, jelenleg viszonyom van egy pasival aki szinten hazas es o is szerelmes belem. O elhagyna ertem a csaladjat de mar az elejen momdtam neki, hogy felolem o azt csinal a,it akar en maradok a ferjemmel. Jo vele, es nem banom. Azt bannam, ha kihagytam volna.

2016. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!