Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fantom a múltból. Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fantom a múltból. Járnátok ilyen sráccal? L/28

Figyelt kérdés
Van egy srác (F/32), aki 9 éve nem tud túllépni egy szerelmi csalódásán. Azóta több kapcsolata is volt, de mind gallyra ment pár év után. Jelenleg is depresszióval kezelik. Két hónapja járunk, a kezdeti eufória után beköszöntöttek a szürke hétköznapok, hol ilyen, hol olyan, küzd a démonaival. Szeretem, de nem tudok a sok évvel ezelőtti szerelmével "versenyezni." Úgy érzem sokszor, csak pótlék vagyok, még mindig és örökre azt a régi lányt fogja szeretni. Hogy lehet, hogy ennyi év után sem tudott felállni ebből a csalódásból, holott terápiára jár? Sokat agyalok, hogy milyen lehetett az a lány, hogy ennyire nem tud túllépni rajta. Úgy érzem, hárman vagyunk ebben a kapcsolatban. Megalázó érzés, annak ellenére, hogy a barátom azt mondja, szerelmes belém. Mit tegyek?
2016. ápr. 28. 22:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
A legelső kudarc viseli meg legjobban az embert. Gondolom neki is az a lány volt az első, bár a 9 év az nagyon sok idő. 23 éves kora óta gyötri tulajdonképpen. Szerintem menekülj mellőle, ha depressziós, mert téged is magával ránt.
2016. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

köszi. de az a "baj", hogy nagyon-nagyon szeretem... mikor találkoztunk, azt éreztem, ő az igazi, és ezt most sem gondolom másképp.

nekem ő az igazi, még ha neki lehet, hogy nem is én...

2016. ápr. 28. 22:09
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
És az úgy jó neked, hogy miközben veled van másik nőre gondol?
2016. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
nyilván nem jó, azért írtam ki ide a kérdést... de azt mondja, hogy ez 2 külön dolog nála: azt a csalódást nem tudja feledni, de attól engem még szeret... de hogy ő így működik, hogy az agya nem engedi el azt a rossz emléket.
2016. ápr. 28. 22:13
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mégsem volt neki annyira rossz emlék.:) Ha rémes lett volna már rég elfeledte volna. A mai napig szerelmes abba a lányba és, ha lehetne inkább vele lenne, mint veled. Tudom, mert velem is ez volt sokáig. 28/F
2016. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
ez egy beteljesületlen szerelem volt, nem jutottak el a szexig sem.
2016. ápr. 28. 22:21
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szextől lesz valaki szerelmes. Gondolok lelkileg voltak nagyon egy hullámhosszon és a pasinak nagyon is ideálja volt az a nő. Akarta magának és akarja a mai napig is. 9 év alatt nem tudja feledni az durva.
2016. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neki kell magában rendeznie, mert ez már régen nem arról a lányról szól (ennyi év távlatában), hanem valamiféle "képről", amit nem akar elengedni. Ebben valószínűleg a depressziója nagyon nagy tényező.

Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon kevés az esély, hogy valaha egészséges, boldog életet tud majd élni...

Az én volt párom is depresszióval küzd, ő is azzal jött nekem, hogy az előző két szakítását sem tudta feldolgozni...

Az biztos, hogy borzasztóan lélekromboló másnak az árnyékában élni, hosszútávon nem fog működni.

2016. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
szerintem meg a szex is lényeges, hogy hiába volt oda érte, nem tudott vele soha szeretkezni, nem "kapta meg teljesen."
2016. ápr. 28. 22:27
 10/35 A kérdező kommentje:

"hanem valamiféle "képről", amit nem akar elengedni."

szerintem is itt van a kutya elásva, mivel nem teljesült be a dolog, és a csaj durván faképnél hagyta, ezért ő az évek során szinte misztifikálta a nőt és azt a szerelmet. ha dugtak volna egy jót, talán minden másképp alakult volna... de szerintem alapvetően úgy érzi, hogy férfiasságában is megalázták, nem feküdt le vele a csaj, utána voltak impotenciagondjai is.

2016. ápr. 28. 22:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!