Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Magas vékony sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Magas vékony sráccal járnátok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak vékony magassal.
2014. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok.
2014. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha normális, akkor igen.

Ha kiír mindennap itt több ilyen kérdést, akkor nem :P

2014. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem szeretem a vékony pasikat, nekem nem férfiasak. Ne legyen macis, vagy kövér se, és kigyúrt állat se, de egy normális, erősebb testfelépítése azért legyen. Én nem tudnám magam jól vagy biztonságban érezni egy vékony férfi mellett, és szerintem szexuálisan sem mozgatná meg a fantáziám.
2014. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
teljes mértékben, persze csak ha normális! ;)
2014. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

van egy csomó vékony és magas fiú, akik görbe háttal járnak, az szerintem elég taszító. egyébként viszont a vékony-magas a legjobb:)

na persze úgyse az számít. ha szeretsz valakit, egyáltalán nem érdekel, hogy vékony, magas, kövér, vagy alacsony :)

2014. okt. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a magas, vékony fiúk tetszettek legjobban, de most olyan pasim van, aki átlagos testfelépítésű.

Nyilván a természete fontosabb lenne, mint az, hogy magas és vékony, mert ha nem jövünk ki jól egymással, akkor tökmindegy, hogy néz ki. 29/N

2014. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem az kérdés hogy ki járna egy ilyen testalkatú sráccal, hanem ki járna olyan ostobával mint te?! :D
2014. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha kiemelkedően okos és emellett jószívű ember is akkor mindenképpen. Azt is érdemes megfigyelni kik a barátai, tisztelettel beszél e a szüleiről, segítőkész -e. Ahogy másokkal beszél és bánik nagyjából úgy fog veled is. Sok sikert!
2014. okt. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mandy1408 ***** válasza:
Ha még helyes is mellé, és még a haja is hosszú, simán! :D
2014. okt. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!