Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha titkon hevesen beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha titkon hevesen beleszerettek egy foglalt személybe, akkor inkább szenvedtek és kussoltok, vagy megszerzitek a kiszemeltet stratégikusan?

Figyelt kérdés
Sose voltam ebben a helyzetben, és remélhetőleg nem is leszek.

2016. máj. 2. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kussolok
2016. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Mindegy ki mit mond, a többség ilyenkor nekiáll megszerezni.

Ahogy elnézem a körülöttem élő embereket, férfi és nő egyaránt.


Aztán ha sikerül, rövid időn belül megy a sírás, hogy valaki más is el tudta szedni, és otthagyja egy jobbért.

2016. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha tudom, hogy foglalt, akkor inkább szenvedek magamban, de nem süllyedek le olyan szintre, hogy más kapcsolatába belerondítsak meg hogy erkölcstelen legyek.
2016. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

gerinccel születtem, így az erkölcsi életembe nem fér bele egy másik kapcsolat szétcseszése.


még akkor sem, ha az adott fél rossz, nem működő kapcsolatban van. Majd ha kilépett, akkor kezdhetünk ismerkedni, addig nem!

2016. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt veszem észre, hogy akit megszeretnek és jó vele, jó hozzájuk , azt megpróbálják megszerezni.
2016. máj. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kéne olyan nő akit csak úgy "el lehet szeretni" a párjától.
2016. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem se kellene foglalt pasi..nem kellenek a bonyodalmak és nem bàntanàm meg a pàrjàt..pedig a barinőm mondta ő màs mint én ő elszedné (egyszer el is szedte és még eggyütt vannak tehàt nem biztos hogy igaz az a mondàs hogy majd tőle is elszeretik).dr hiszek abba azok a kapcsolatok érnek vmit amik tiszta lappal indulnak..ha nem megy ki kell lépni és ugy uj életet kezdeni..
2016. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kussolok
2016. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elveimből kiindulva a "de helyes pasi"-n túl nem lovallom bele magam mélyebb érzelmekbe hogy aztán saját hülyeségemet fémjelezze még egy végtelen meddő harc.
2016. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kussolok. Mert tudom, hogy nagyon szar, ha elveszik a párodat. Inkább magamban megvárom, hogy elmúljon.
2016. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!