Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti féltek attól, hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltek attól, hogy valakit nagyon megkedveltek, beleszerettek, és utána kiderül, hogy ő csak szórakozott veletek?

Figyelt kérdés
Valakivel volt már ilyen fiúk-lányok? Most ilyenen gondolkozom, hogy ez nagyon rosszul tudna esni, ha ez kiderülne az illetőről.

#szerelem #rohadmány #kiherélem
2016. febr. 28. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen... Több, mint egy évet pazaroltam el a srácra.


És igen azóta félek tőle és sokkal nehezebben kötődöm az új emberekhez az életemben..

2016. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Aham, velem is volt már ilyen sajnos:(

Egy kisg*ci😈👿😡 a fiú, de tul jo szinesz...mint kiderult elottem mar tobb lannyal eljatszotta ezt.

2016. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Velem idáig csak ilyen történt. Senki se vett még komolyan
2016. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon félek ettől..

Velem sajnos ez megesett már többször is.

F

2016. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Bakker csak most latom:"D

Rohadmany, kiherelnem....sirok a nevetestol, koszi

2016. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerelem elvakít 😢
2016. febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
eddig 7 lánnyal csináltam ezt,a fogadás alapján vagy még 8;) F
2016. febr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*van
2016. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát előfordult, de szerencsére csak egyszer. Remélem, többször nem fog!! :) Nagyon rossz érzés, de azért itt is vannak fokozatok.

Velem is éreztették már, hogy milyen görény voltam, amiért "hitegettem" valakit. Ez nálam azt jelentette, hogy haverkodtam vele, ha meghívott bringázni, elmentem, szóval én havernak gondoltam őt, de ő megsértődött, hogy nem akarok több talit... Én ezt nem gondoltam hitegetésnek, mivel egy szóval nem mondta, hogy több is lehetne köztünk, de ekkor rendült meg az én hitem is a fiú-lány barátságban.

Velem meg olyan volt, hogy együtt voltam valakivel, volt szex, intimitás, közös programok, stb., és jóval később mondta el, hogy "na de mi nem is járunk", ezért ő nem tartozik hűséggel. (De fordítva meg elvárta... na erről ennyit.) Ekkor meg azt tanultam meg, hogy nem minden kapcsolat "alapból" kapcsolat (addig én azt hittem!), ezért azóta ha bármi akad, azonnal megkérdezem, hogy ez most mi: járás/csak dugás/barátság extrákkal/extrák barátság nélkül/esküvő lesz 3 hónapon belül/búfelejtő kapcsolat/szeretői kapcsolat/egyéb... szóval válassza ki a megfelelőt, és utána adjon gondolkodási időt. Másképp a mai világban már nem megy. ^^

lány

2016. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, minden alkalommal.
2016. febr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!