Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mivel tudja nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mivel tudja nektek a párotok kimutatni a szerelmét?

Figyelt kérdés
Írhattok bármit, apróságot, megfogható dolgot stb. Ötleteket gyűjtök :)
2016. máj. 2. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nézz utána az ötféle szeretetnyelvnek, mivel attól, hogy valaki férfi, még nem biztos, hogy ugyanazt kedveli és ugyanaz a szeretetnyelve, mint egy másik férfinak!
2016. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azzal ha törődik velem, és megadja azt amit eddigi életem során nem kaptam meg. Nem kell nagy dologra gondolni, ilyen pl a szeretet.
2016. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ismerem, olvastam, tudom, hogy nem mindenki ugyanannak örül. Ötleteket keresek, amik esetleg nem jutottak eszembe eddig, de ha látom, akkor eszembejut, hogy hmm, ennek pont örülne biztosan :)
2016. máj. 2. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Amennyire én megfigyeltem, a férfiak az apróságoknak örülnek a legjobban. A nagy ajándékokkal sokszor nem tudnak mit kezdeni, meg ez merőben függ magától a férfitól is

De ha a kedvencét főzöd egy nehéz nap után, vagy random megleped a kedvenc péksütijével, már jó úton vagy. A legtöbbjük tényleg elég haspók :) Imádnak enni, így ha ilyen téren ismered, akkor nem nehéz meglepni.

De egyébként a mindennapokban fontos még a törődés, figyelmesség, és, akármilyen hihetetlen, a mosolyod. Az a férfi, aki igazán szerelmes, a legboldogabb a párja mosolyától lesz :) Persze, egy hideg sör plusz sós perec se rossz kombó, vagy egy vadamm szex, mikor te tepered le őt, de na :)

2016. máj. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nem lehet mindig kajával meglepni :)
2016. máj. 2. 19:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, olyankor jöhet a szex. Ha ennél személyesebb ajándékra vágysz, erőltesd meg magad, idézd fel mit szeret, milyen jellem, milyen érdeklődési köre, hobbija van... Ezekre itt nem kapsz választ.

Általánosságban tényleg annyi, hogy adj neki enni, szexelj vele, hallgasd meg, szeretgesd. Minden más egyénfüggő és egy csoportnyi ismeretlen nem fog tudni tanácsot adni, ha te nem ismered párodat.

2016. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezek mindig mind megvannak
2016. máj. 2. 19:56
 8/11 opened paradise ***** válasza:
61%

Elég ahogy rám néz.

Látom a csillogást,a rajongást. Másképp lát,mint mások.

Amúgy szokott sütni,verset is kaptam már párszor,mindig van valami apróság,amivel gondol rám.

2016. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. azzal, hogy ÁLLANDÓAN bizonyságát adja a feltétlen hűségének, és ragaszkodásának...Illetve mindig gondoskodó, odafigyelő,és figyelmes az irányomban...
2016. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelmességgel, kezdeményezéssel. És tényleg nem nagy dolgokban kell gondolkodni, az apró figyelmességek nagyon sokat számítanak. Fôleg, ha azt látom, hogy ez direkt nekem lett kitalálva, elkészítve, stb.,


De pl. az is tök jó idônként, ha a párom talál ki és szervez meg egy közös programot, mert akkor látom, hogy neki is fontos, hogy együtt töltsük az idôt, annyira, hogy kezdeményezzen és tegyen is érte.

2016. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!