Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veled volt olyan, hogy keverte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled volt olyan, hogy keverted a "szerelmet" a vonzalommal? (komolyt/komolytalannal)

Figyelt kérdés
Olyasmi, amikor nem tudtad, hogy mit akarsz igazán, leginkább azon voltál leakadva, hogy "vajon tetszesz-e" valakinek, és kellemetlenkedtél azon, ha néha nem keresett, vagy nem volt biztos a (komoly)kapcsolatban. Addig kifejezte, hogy tetszesz neki, sőt olyan példa is volt, hogy sz*xeltetek is, vagy nagyon jó időtöltések, bizalmas beszélgetések. Amiből talán konkrét oknál fogva nem alakul ki kapcsolat, mégis utólag azon bánkódik a szingli, hogy "nem tetszik senkinek/visszataszító", miközben párkapcsolati őszinteség/bizalom/hűség, hasonló témákat tabunak látja ebben a helyzetben, talán kevésbé foglalkoztatja ezeknek a kérdése.
2016. ápr. 9. 22:12
 1/10 Blade Bone ***** válasza:
Ennél bonyolultabban nem ment volna?! Annyi a különbség a kettő közt, ha szex is van, hogy miután megtörtént a dolog és mentek a magatok útján, már nem foglalkozol vele, nem izgat mit csinál, csak mikor a közeledben van. A szerelem másabb, váratlan pillanatokban is eszedbejuttatja azt a személyt, aki iránt érzel, és ha ez megtörtént, csak mosolyogsz rajta. Nem tudod hová tenni az érzést, és fel sem fogod mi ez, de tudod hogy jó.. Itt kezdődik valahol a szerelem. :)
2016. ápr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Csak a kapcsolatot próbáltam leírni, teljes valójában:)) ami épp ilyen bonyolult.

A szerelem alatt meg kizárólag a kölcsönös helyzetet értem. Másképp könnyen szerelmes tudok lenni így, gyakran gondolni egy emberre, álmodozni róla. Attól még a kapcsolat nem biztos hogy értelmesebb lesz, pedig ez lenne a lényeg, utólag visszatekintve komolytalanná alakult, mert így viszonyultak hozzá. Ezt értettem szerelem alatt, a komoly kapcsolatot, rendszeres figyelmességgel, jövővel.

2016. ápr. 10. 01:13
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
Jól van értem, de akkor mégis min bánkódsz? Mert azt mondod meg volt minden, csak aztán ahogy múlt az idő, már egyre komolytalanabbá vált a kapcsolat és végül vége lett, amiért bánkódsz. De láthatóan te is érzed, hogy nem stimmelt valami, akkor miért agyalsz még mindig ezen? :)
2016. ápr. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szerelem és a vonzalom ugyanaz...
2016. ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

# 3

Nem bánkódásról van szó, viszont a hiábavaló agyalás az megvan:D inkább ez a maximum probléma. Sok esetben eleve nem tartom jó kapcsolathoz való hozzáállásnak, ha valaki mindig azon agyal a kapcsolat keretei belül is, hogy "tetszik/vonzó-e" a párjának, miközben ez gondolom az ismerkedés stádiumában eldőlhetett volna!

2016. ápr. 10. 11:38
 6/10 Blade Bone ***** válasza:

Össze tudod ám zavarni az embert. :D Egyébként evvel egyetértek, mert ez tényleg nem jó hozzáállás a kapcsolathoz, de talán itt szóba jöhetne az, hogy nincsenek is valódi érzelmek.. Mert ugye akik ennyire bizonytalanok, eleve nem is érettek még egy kapcsolatra én úgy gondolom.

Visszatérve, mikre gondolsz még ezeken kívül?

2016. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 6

Sok mindenre szoktam gondolni úgy általában, de ami itt lényegesebb az semmi más:)

De amúgy igazad van, sima bizonytalanság, na meg a probléma, hogy idősebb emberek kapcsán beszélünk éretlenségről!:) (23/L, idősebb F-k)

Valahogy kialakul valami mégis idővel.

2016. ápr. 11. 00:39
 8/10 Blade Bone ***** válasza:

Oké értelek. :) Csak picit fura, mert pl ha ezt nézem amiket leírtál, nekem megfordul az is a fejemben, hogy honnan erednek ezek a dolgok. Beszélünk most éretlenségről, de kikukucskál az önbizalmatlanságod is, ami sokkal többet foglal magába ezeknél a gondolatoknál. Szóval azért a semmi, az nem semmi. :)

Egyébként, ha olyan emberekkel akadsz össze, teljesen mindegy hány évesek, az ő viselkedésük hatással lesz rád is, úgyhogy valószínűleg bennük is fellelhető hasonló hiba jól látod. :) Amúgy kötődő típusnak gondollak, az vagy?

2016. ápr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, az vagyok!:) Bár elmondhatom, hogy ez nagyon változó, most már annak függvényében, hogy kivel vagyok együtt, pl. volt amikor nagyon kötődtem, és nem vették jó néven, csalódtam emiatt, így hajlamos vagyok ridegebbnek állítani be magam a kapcsolatban.

Önbizalomhiány gyógyírre próbálok kevesebbet foglalkozni azzal, hogy mit gondolnak rólam!

2016. ápr. 11. 11:24
 10/10 Blade Bone ***** válasza:

Na igen, ez is egy fura dolog, amikor a másik túl soknak gondol és emiatt nem tudod magadat adni, mintha ez ilyenkor elrontana valamit az emberben és onnantól kezdve már mindig félsz, hogy mivan ha az új kapcsolatban is ez lesz... meg tudlak érteni abszolút.

Mások véleményével meg tényleg jobb nem foglalkozni. :)

2016. ápr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!