Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Boldog élet vagy boldogtalansá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog élet vagy boldogtalanság? Gyerek végett együtt maradnátok?

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt, nemrég született meg a kislányunk. Nem tervezett baba volt, vagyis az én részemről nem. Nem vagyok boldog vele, nem is szeretem Őt, de folyamatosan a gyerekkel zsarol,akit nagyon megszerettem, hogy apa nélkül fog felnőni, és majd kéthetente láthatom pár órára. Időközben megismerkedtem egy másik nővel, akibe mérhetetlenül szerelmes lettem, nem vagyok fiatal de ilyen vonzalmat még nem éreztem senki iránt. Sok időt vagyunk együtt, boldog vagyok vele. Azt mondta Ő is így érez irántam, de én családos vagyok, a páromat csak a kicsi miatt nem hagytam még el. Meddig lehet ezt húzni? Valaki volt hasonló helyzetben hogy döntött?
2016. máj. 2. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én mint 2 gyermekes anyuka mondom, hogy csöppet sem szeretnék egy olyan emberrel együtt élni, aki nem belém, hanem egy másik nőbe szerelmes...Én biztos utadra engednélek, bármilyen nehéz is ez a helyzet...Alapvetően az a véleményem, hogy egy párkapcsolaton belül, ha szerelem van akkor nincs az a probléma amit nem lehet megoldani, de ha nincs szerelem akkor bármennyire fájdalmas is, nem kell eröltetni. De attól, hogy a párodat elhagyod a babát nem, törődj vele annyit amennyit csak tudsz, de tény, hogy a babának addig jó amíg addig mentek szét, míg elég pici ahhoz, hogy ne foga fel...
2016. máj. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Hidd el, ő sem boldog így. Szerintem az a legkorrektebb magaddal szemben is,ha nem maradsz csak gyerek miatt egy ilyen kapcsolatban, és esélyt adsz magadnak és neki is egy boldog párkapcsolatra. Én szüleim is elváltak, és hidd el, nem voltam még valami nagy, mégis kifejezetten felszabadult voltam,mikor külön mentek. Egy gyerek is megérzi,ha rossz a kapcsolat. Ettől még az apukája maradsz, és bármikor láthatod a saját gyereked.
2016. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Pont a gyerek miatt nem maradnék egy boldogtalan kapcsolatban.
2016. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én szeretnék jó apja lenni, de a "párom" közölte hogy mivel még kicsi, így két hetente láthatom majd csak, és osszam be.
2016. máj. 2. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy feszült légkörben gyerekként rossz felnőni, ha biztosan tudod, hogy ha együtt maradtok, akkor feszültség lenne, akkor ne szúrj ki a gyerekkel. Inkább külön békében, mint együtt, állandó stresszben.
2016. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!