Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szóltok? Együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok? Együtt vagyok egy olyan pasival akinek van egy 8 éves gyereke, és emiatt tartania kell a kapcsolatot a volt feleségével. A nő mindig elújságolja, h mi van a gyerekkel stb. csak nekem szokatlan? Többit lentebb.

Figyelt kérdés
Nekem még nincs, gyerekem szóval beszéltük, h én majd szeretnék. A nő már szeretne engem megismerni, mutatott neki fotókat rólam... Ti együtt lennétek, így egy pasival?
2016. ápr. 18. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Te együtt vagy vele. Akkor meg viseld a következményeit is.

Ég igen, teljesen normális, ha az apa érdeklődik a saját gyereke iránt.

Sötét vagy

2016. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én elfogadom. cs kiváncsi voltam a véleményekre. :)
2016. ápr. 18. 20:38
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez miért kell mindenki véleményét kikérned, miközben teljesen egyértelmű az egész? Vagy számodra nem ezek szerint?

Szerinted az nem normális, hogy egy gyereknek szüksége van mind a két szülőjére, még ha már nincsenek is már együtt?


És örülj neki, hogy a nő nem riválisként tekint rád, hogy meg szeretne téged is ismerni!!!

2016. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a hozzászólást.
2016. ápr. 18. 20:47
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted, akkor nem jelenthet problémát.

Ráadásul abban a talán nem túl gyakori szerencsében van részed, hogy a gyerek anyukája is pozitívan viszonyul hozzád.

2016. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit

En is normalisan valtam el

Az uj paromnak ez termeszetes h a gyerek miatt van kapcsolat tartas

Szerintem ez a legeslegjobb dolog h az ex es az uj elfogadjak egymast

2016. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák. Van, aki teljesen normálisan tud kezelni egy ilyen helyzetet, és van, aki kiakad. Nyilván a felek hozzáállásán sok múlik, de a te eseted teljesen elfogadhatónak tűnik.
2016. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,az hogy ők nem jöttek ki egymással attól mèg a gyerek apja mèg jó hogy törödik a saját gyerekèvel.A kèt szűlönek a közös gyerek miatt még mindig lesz valami fèle kapcsolat.
2016. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagyunk külön az exemmel, van egy 10 éves gyermekünk. Közös felügyelet: ugyanannyit van az apjával, mint velem. Mindkettőnknek van új kapcsolata. Rendszeresen kommunikálunk az exemmel: egyeztetjük, hogy mikor hozza-viszi, kivel melyik házi feladatot írja meg, mikor tervezünk nyaralást, stb. Rengeteg egyeztetnivaló van. Plusz mivel teljesen normális a viszony, még apró szívességeket is teszünk egymásnak, pl. hamarosan az új párommal külföldre utazom, és az exem vállalta, hogy addig eteti nálam az állatokat (a gyerekünkkel együtt). Én akkor aggódnék, ha nem így lenne! A mostani páromat egyáltalán nem zavarja, előtte szoktam telefonálni.

És hát valamilyen szinten az is normális, hogy az ex tudni szeretné, hogy a gyereke kivel van egy lakásban...

2016. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:) Új szituáció számomra, de elfogadom.
2016. ápr. 18. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!