Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most hagyott el minket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hagyott el minket a parom, egzedul maradtam a kisfiunkkal.10 honapos. En 33 vagyok. Van eselyem, hogy talaljak valakit?

Figyelt kérdés

En meg szeretem, de o nem, megmondta, hogy utal.

Annyira hianyzik, hogy odabujjak hozza! :(


2016. máj. 4. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval akkor mi a problémád? Hiányzik, vele akarsz lenni, szereted, de az a kérdésed, hogy van-e esélyed mást találni, mikor frissen most hagyott el? Most akkor mit is akarsz pontosan, őt visszaszerezni, vagy valaki mást találni azonnal? Először inkább nyugodj le, el kell őt engedned, el kell fogadnod a helyzetet, és később természetesen találhatsz magadnak mást.
2016. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először magadat tedd rendbe. Tisztázd magadban, hogy mi vezetett idáig, milyen hibákat követtetek el. Van-e olyan személyiségjegye, ami problémát okozott, hogy azt a jövőben messzire elkerült. Te mit tettél azért, hogy idáig jussatok.

Ha ezeket megteszed, akkor van esély bármire is... akár a kapcsolat rendbehozására, akár új társ megtalálására.

2016. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Fogadd meg az előttem szólók tanácsait,ha te rendben leszel,meg fogják érezni mások.Tapasztalat:) 33N
2016. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van igen, én például szivesebben ismerkednék korombelivel, mint fiatalabbal, én is 33 vagyok. Gyerek sem gond, mivel nekem is van.

Egy valamire viszont figyelj oda, amíg le nem zárod magadban az előző kapcsolatod, addig ne keress mást.

Ez lehet hogy több hónapig is el fog tartani vagy akár egy évig. Valamint még vigyázz a férfiakkal mert sokan csak a sexre mennek. Főleg mivel már van egy gyereked ezt nem sokan tudják elfogadni.

Mindenkinek rossz a magány de azért figyelj oda kit választasz majd, ne köss kompromisszumokat már a legelején.

2016. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!