Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megeri kezdemenyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megeri kezdemenyezni lanykent?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki nagyon tetszik es van kozos tesiorank is ahol folyamatosan engem figyel. Majdnem minden nap 1orat buszozunk egyutt. Az unokatesom osztalytarsa, akivel annyira nem jovok ki jol, de a sraccal nagyon jol elbeszelgetek. Ma pl az erettsegi miatt delutani tanitas van nalunk es futnom kellett hogy beerjek orara es velem futott a fajos labaval. Buszon ha nincs ott az unokatesom akkor mindig odaul mellem es folyamatosan beszelgetunk. Nagyon szeretek vele lenni es szerintem o is mert mindig odaul mellem es szunetekben is ha meglat odajon a suli masik vegebol koszonni es beszelgetni. Szombaton meg ugye a ballagas volt es kijott a buszmegalloba megkerdezni hogy hazavigyen e az apukaja. Termeszetesen elmentem vele. De fel kezdemenyezni. Szerintetek varjak vele vagy inkabb varjam meg amig o lep?

2016. máj. 4. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 17 éves koromban volt ilyen. Tetszett a srác, beszélgettünk, de semmi nem történt. Én kezdeményeztem, lett is belőle kölyökszerelem, bár nem tartott sokáig. :)

Ne várj, kezdeményezz nyugodtan.

2016. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És egy ilyen kérdés a felnőtt párkapcsolatokban...
2016. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a célpont (ami nem lehetek, már egy ideje szerencsére nem vagyok középsulis), nálam nem biztos, hogy jó ötlet lenne. Mármint, szívesen beszélgetek lányokkal, de igazából sehova nem jutna a dolog velem.


Na, de én vagyok a ritka idióta szerintem, szóval kezdeményezz nyugodtan, nem elrettenteni akarlak :)


24/F

2016. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem ha kulturáltan csinálod és nem rontasz ajtóstul a házba, akkor igen, nagyon is jó ötlet.
2016. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapból nem érdemes lányként kezdeményezni! A pasik csakis azt értékelik, amiért maguk küzdöttek meg! Egy normális pasi egyből ribinek fog gondolni!

Ez a szitu meg rohadt gyerekes! Iskolába jártok még! Meg apukája visz el... B+! Ennek semmi értelme! Keress egy érett pasit!

2016. máj. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ennek nagyon olyan feelingje van, hogy kedvel téged, nem is kicsit. Ha nem is zúdítod azonnal a nyakába, hogy "ő életed szerelme", ha adja magát a helyzet, miért ne, feldobhatod, hogy iskolán kívül csinálhatnátok valamit ketten.


26/L

2016. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ez kategóriát tévesztett
2016. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös nagyon tetszett a válaszod:)) LOL. tök egyetértek, mintha én írtam volna
2016. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!