Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányként kezdeményezni: Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként kezdeményezni: Ki hogyan csinálta? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én életemben egyszer kezdeményeztem, már nem tudom, h miért, de vmiért nagyon oda voltam meg vissza a kiszemelt srácért. Annyira be voltam csavarodva, hogy egyszer a szórakozóhelyen kihívtam és elmondtam neki, hogy nekem nagyon tetszik és örülnék, ha esetleg több is lehetne köztünk, mint haverság. Aztán finoman és kedvesen visszautasított, én pedig egy kicsit elszontyolodtam (persze, próbáltam még akkor leplezni), visszamentünk a többiekhez és minden úgy folytatódott, mintha mi sem történt volna. Így, hogy megtudtam, h ő nem gondol rám úgy, nem sokkal később ki is hevertem. Rájöttem, hogy csak fellángolás volt, semmi más. Azóta sem értem, h mi tetszett benne :)
2013. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kétszer kezdeményeztem:

1. Felvettem a srácot msn-re (ez kb 5 éve volt). Jófej volt meg minden, de kiderült hogy utál engem, és a haverjainak elküldte mindig a beszélgetéseinket. Nagy csalódás lett.

2. Írtam egy srácnak facebookon, és rögtön elhívott randira. Tegnap volt a 3 randink, és nagyon oda van értem. Én is kezdek beleesni. :)

2013. febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eddig még csak facebookon kezdeményeztem.

Volt, h ismerősöm tetszett, ráírtam, dumálgattunk párszor, de láttam h nem lesz belőle semmi, szval hagytam..

Volt 2x h ismeretlen srác jött be. Ebből elsőnek (mint utólag kiderült) volt barátnője, párszor megböktem, de sose bökött vissza.. :D A második párszor visszabökött, egyszer dumáltunk is, aranyos volt, meg minden, de par hét múlva ő is beújított egy csajt, szval felejtős lett a sztori.. :D

A legutóbbi kiszemeltemnél viszont bejött ez a dolog. Vadidegen volt a srác, megböktem, ő is engem, ezzel elszórakoztunk egy darabig. Aztán rámírt, h talizhatnánk, ami meg is történt, és összejöttünk, most is együtt vagyunk :)

18/L

2013. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felhivtam az exemet es dumalgatni kezdtunk,de pont emiatt lett vege mert nem hagytam h o harcoljon ertem, ezert megunt engem,en SOHA a budos eletben nem fogok megegyszer kezdemenyezni! pedig a kapcsolatunk tokeletes volt..jah es mire csinalsz vele ezt azt adigra tud h komoj aodlog kulonben nem eri meg varj legalabb egy evet barmenyire is megbizol benne, barmenyire is mondja h soha nem hagy el, hogy soha nm tudna mast szeretni,hogy egyutt fotok elni nekem is ezt igertek pedig o masnak mutatkozot,azt mondjak mind egyforma ,ez nem igaz egyik roszabb mint a masik es nincs kivetel!halgas ram
2013. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!