Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több mint másfél éve barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Több mint másfél éve barátok vagyunk egy lányal és nagyon jó a kapcsolatunk. Én kijöttem dolgozni külföldre ő odahaza van. Nemrég voltam odahaza 4 honap után és a találkozás után elkezdtem többet érezni iránta mint barátság és azóta ezt érzem?

Figyelt kérdés
Leírtam neki mit érzek amin meglepődött. És nem szeretné ha a jó viszonyunk elromlana.. Nem tudom mit tegyek valaki hasonló helyzetben volt már???

2016. máj. 5. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ha ő nem mondta hogy hasonlóan érez irántad, akkor ebből semmi nem lesz...
2016. máj. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ahogy az első írja, jobb ha elfelejted örökre.
2016. máj. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha te mást érzel iránta barátságnál, akkor a barátság nem fog tovább működni egyértelműen. Szerintem mondd meg neki, hogy ha amúgy nem érdekled mint férfi, akkor részedről ez a barái viszony nem tartható fent tovább és keressen más havert magának.
2016. máj. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos így igaz, ahogy az előttem kommentelők is megírták. Tapasztalat ez részemről sajnos.

Régóta barátok voltunk, én is elkezdtem többet érezni, először nem akartam a tudtára adni, próbáltam jeleket küldeni felé, hogy lássam, ő is hasonlóan érez-e. Nem vette a lapot vagy nem akarta... Ezért nyíltam meg is mondtam neki. Szintén meglepődés volt a vége, innentől kezdve már nem volt ugyan olyan a kapcsolatunk, mint előtte. Kb. már másnaptól... Ő szimplán csak haverként tekintett rám, semmi más.

Nem tudtuk kezelni a helyzetet, vége is lett a baráti kapcsolatnak, meg úgy összességében véve minden kapcsolatnak.


Elég rosszul esett, de szerencsére azóta már elmúltak ezen irányú érzelmeim. Nagyon ritkán összefutunk, beszélgetünk egy keveset, de semmi. Már nincs meg az összhang, mint ami régen.

2016. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! És van mindben igazság én is úgy látom!..

Az az érdekes, hogy mikor még odahaza voltam semmit nem éreztem iránta.. Majd kijöttem és 4 hónap után visszamentem és találkoztunk és egy teljes napot együttöltöttünk.. és csak akkor kezdtem el érezni iránta.. lehet köze van ehhez a külföldi magányhoz.. társasághiány stb.. És ilyenkor ez ember jobban ragaszkodóbbá válik?!!

2016. máj. 5. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen biztos hogy van köze hozzá. Én is külföldön élek, igaz vannak itt barátaim, de párom nincs. Elég nehéz sajnos megpróbálok nem ezen rágódni folyamatosan.
2016. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!