Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 5 kor különbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 kor különbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
egy ideje camerázok egy 21 éves sráccal elég messze lakik tőlem de azt mondja szívesen lejön és elmehetünk étterembe meg minden én nagyon szeretném és ugy hanzott hogy ő is komolyan gondolja meg hogy nem erőltet majd semmit de kicsit félek hogy nem fog össze jönni pedig nagyon szeretném

2015. febr. 1. 14:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem a kor a meghatározó, hanem a felek értelmi szintje.
2015. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
te vagy a kisebb ugye? 16 vagy? én nem nagyon találkoznék vele. aki kislányokra hajt az ért ahhoz, hogy adja a szépet, jófiúként mutatkozzon be stb.ez nagyon veszélyes!!! nagyon sok balhé van ilyesmikből, híradóban is hallani. vigyázz magadra. persze nem tudhatjuk milye ez a srác, ha mindenáron találkozni szeretnél vele lehetőleg ne egyedül tedd addig amíg 100százalékosan meg nem bízol benne. és valamilyen mozgalmas helyen
2015. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Nem, de a felek érettségi szintjétől függ
2015. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ebben a korban sok. (De, ahogy mások is írták, egyénfüggő.)

Egy 21 évesnek más igényei vannak egy kapcsolatban, mint egy tininek. Lehet, hogy nem erőltet semmit az első randin, de a másodikon már azért elvárná, hogy legyen több... vagy, ha nem tőled kapja meg, akkor melletted tart még mást is, aki közelebb van, és könnyen kapható.

2015. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Olvasom a kommenteket. Pont ennyi idősek voltunk a felségemmel 12 éve. Köszönjük jól vagyunk...
2015. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egy 16 éves már nem "kislány"... -.-" 13-4 éves még az. Fejben lehet a 16 is, de jó esetben nem. 5 év nem sok, később pont jó. Ebben a korban az egyéntől is függ. Köztünk barátommal 16 van. A szüleim is tudják, bemutattam nekik, komoly kapcsolat, jól megvagyunk. Szintén neten ismertem meg, de hosszú ideig beszélgettünk mielőtt találkoztunk. Azért valóban ne egy elhagyatott helyen találkozzatok amikor odautazik, hanem pl. valami plázában. 16/L
2015. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, a te párod egy mocskod pedofil állat.

32 évesen egy 16 éves lánnyal jár, az egy szégyen!

Gondolom a huszonéves lányok nem állnak szóba vele mert átlátnak rajta.

2015. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, tudod mit jelent a pedofil szó jelentése? Az illető nemileg éretlen gyerekre gerjed! Észlény! Legalább olvasnál utánna! Irigykedünk, hogy másnak van szép, fiatal barátnője, mi?
2015. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként étteremben akarunk találkozni fényes nappal!De még nem is biztos hogy össze jön
2015. febr. 1. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!