Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mot gondoltok a Borsod Voláni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mot gondoltok a Borsod Voláni buszsofőrökről? Van köztük jó pali?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
*Mit
2016. máj. 5. 15:35
 2/7 anonim ***** válasza:

? Direkt buszsofőrökre pályázol?

De ha ennyire érdekel buszozzál velük, aztán majd meglátod.

Egyébként én majdnem mindennap buszozok, Stadionnál szoktam látni Borsodi buszokat, bár nem a sofőröket strírölöm, de eddig kb egyik járaton se láttam húú de jóképű sofőrt. Többsége már idősebb, pocakos, szőrös stb... Nem épp izgató.:D

Ettől független van 1-2, aki egész jól néz ki.

2016. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tuti hogy őket lesed ...
2016. máj. 5. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mit érzel?

Igen, ez már csak ilyen, nap, mint nap buszozok, ezért óvatatlan, hogy lássam az előttem elsétáló sofőröket, meg akik előttem mennek el busszal. Micsoda szörnyű ember vagyok, lesem titokban a sofőröket. :D

Inkább azon gondolkozz el, hogy gyakorira irkálod ki, hogy van-e jóképű sofőr a Borsodi Volánnál... És akkor én lesem a sofőröket. :D

2016. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Osztálytársam járt egy miskolci buszsofőrrel, de az már jó rég volt. Én nem láttam a hapsit, de a csaj nagyon jól nézett ki.
2016. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van köztük jó Pali, Zoli meg Misi is :D
2016. máj. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen Zoli meg Misi?
2016. máj. 6. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!