Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvasgattam itt pár kérdést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasgattam itt pár kérdést, miszerint a nők többsége lenézi a kamionos férfiakat, de mi a helyzet a buszosokkal? Azt már tudjuk, hogy a kamionosokat igénytelennek titulálja be a nők többsége, na de a buszsofőrökről meg nem volt kérdés.

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem az igénytelenség miatt "nézik le" őket, hanem azért, mert a többségük csalja az asszonyt. És igen, a buszosokkal is ez a helyzet.
2015. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

nekem a kamionossal annyi bajom lenne, hogy nem lenne sokat velem.

buszsofőrrel ez másabb. legalábbis nálunk olyan a sofőrök munkaideje, hogy egy nap munka, egy nap szünet.

egyébként is is szeretnék buszsofőr lenni, egyik célom. :D 17/L

2015. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Általában az összes sofőrön csüng mindig egy-két lány/nő és sokkal szexuális kapcsolatban is vannak. Olyan sofőrt én még nem ismertem, aki ne kefélt volna valakit a buszon.
2015. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Igazából mindegyik sofőr szinte egy kaptafa,nagyon kevés olyan van,aki ellen tud állni a folyamatos kísértésnek.Ez nem lenézés,ezt tapasztalja sok ember.
2015. jan. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez teljesen emberfüggő. Ennyi erővel egy autószerelő, bankár, vagy orvos is hempereghet állandóan más-más nővel. Belföldön vagyok teherfutósofőr, és igaz nincs még családom, elég fiatal is vagyok, de eszemben sincs kalandor lányokat felszedni az úton.
2015. jan. 11. 20:25
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
aluliskolázottak
2015. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az hogy mennyit van itthon meg csal-e az más kérdés, de hogy lenézem-e? egyáltalán nem. nekem bejön mindkettő.
2015. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagybátyám kamionos, már nagyon régen volt barátnője.


Anyum volt barátja buszsofőr volt, de állandóan megcsalta anyumat, agresszív volt, erőszakos, és szerintem kissé skizofrén is. (ismerem a szó jelentését, komolyan az lehet)

2015. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!