Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell idegen férfiakra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell idegen férfiakra szexuális hatást gyakorolni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy ez nem egy vitaindító kérdés, nőként kérdezem, és egyszerű véleményekre vagyok kíváncsi, hogy ki hogyan érez ezzel kapcsolatban. Továbbá természetesen nem kívánom senkire ráerőltetni az én nézeteimet (csak a kérdés feltevés miatt fogom alább kifejteni), szóval az olyan válaszokat, hogy "majd, nem te fogod megmondani, hogy én mit viselek, mert senki vagy blablaba..." mellőzzük, kérem.


Szóval, a kérdésben nem arról beszélek, hogy a nőknek szerintem burkát, de minimum csadort kellene hordaniuk, és különben is maradj otthon, ne legyél csinos, hanem hogy miért van ez az egyenlőség a csinosság és "kipakolás, kidomborítás" között? Értem ez alatt a feszülős cicanadrágokat, alacsony derekú, szűk farmereket, amikben konkrétan meg lehet bámulni a testet, a kivágott felsőket, amikben persze, szép a dekoltázs, de miért kell azt minden pasinak látnia? Meg a rövid szoknyákat, rucikat, meg társaikat, amikben persze nagyon szép az alak, a cici, a popsi, meg minden, de miért jó ezeket idegen pasiknak mutogatni? Persze, ebből világos lehet, hogy én hogy gondolom (továbbra sem állítom, hogy ez a helyes, követendő, meg társai), tehát én dekoltázst, popsit kiemelő, feszülős ruhát, szoknyát csak a párom előtt hordok, neki mutogatva ezeket, és utcára rengeteg csinos, elegáns tunikáim, most nyárra pl. maxi ruháim vagy hosszú, könnyű anyagú szoknyáim vannak, csinos blúzokkal, sálakkal, de! Aki szeret "kidomborítani" dolgokat, az miért? Tényleg szeretném látni a másik oldalt, meg szó nincs arról, hogy elítélem őket. Az egyedüli véleményem az (de persze jó indokkal ezt is mérlegre teszem), hogy aki idegen férfiakra akar ilyen fokú szexuális hatásokat gyakorolni, meg ezt a figyelmet szeretné magára vonni, annak van egy fajta önbizalomhiánya, amit ezzel kompenzál.


Előre is köszönöm a véleményeteket! :)



2016. máj. 6. 12:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Én olyan ruhát hordok, amiből kapok rám való méretet, és kényelmesen érzem magam benne. Az, hogy esetleg ezzel felkeltem mások figyelmét, másodlagos. Mellesleg nem szokásom kipakolni az adottságaimat, öv méretű szoknyákban flangálni, stb., de ha épp egy olyan ruhában érzem magam legkényelmesebben, ami mást is mutat az arcomon és a bokámon kívül, senkinek semmi köze hozzá. Akit meg zavar, nem kötelező rám néznie.

Én magam miatt veszek fel olyan ruhákat, amilyeneket hordok, nem mások miatt.

2016. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
En kulfoldon elek,tobb baratnom is kulfoldi orszagokban,csinosak,szepek es itt valahogy nem divat megnezni a noket.Otthon el voltam kenyeztetve pedig en sem tettem a kirakatba semmit,de futoruhaban,szuk farmerban,topban latszik ha egy no csinos.Es azt gondolom hogy kell egy nonek h Nonek erezze magat a boreben,van akinek eleg a parja visszajelzese,van akinek masoke is.Az en parom pl csak akkor dicser ha combfikszben es neglizseben vonaglok elotte.Nekem fontos es jol esik ha masoknak is tetszek es vusszajelzeseket kapok errol.Nem vagyunk egyformak.
2016. máj. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Ment a zöld kéz, mert ez is másik nézőpont, amit én nem is gondoltam (pont azért mert máshogy gondolkozom), hogy egyszerűen nem érdekel :). Érdekes.
2016. máj. 6. 12:24
 4/26 anonim ***** válasza:
78%

Én nem szoktam kipakolni semmit. Esetleg dekoltázs ami látszik néhány felsőmnél. Én visszafogottan csinos szeretek lenni.

Gondolom ez azért kell, mert így tudják az önbizalmukat táplálni, hogy minden pasi megfordul utánuk és dicséri őket a megjelenésük miatt. Ettől érzik magukat jobb nőnek a másiknál, ami nem feltétlenül igaz, de mivel feltűnőbb így inkább rá figyelnek.

2016. máj. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ nektek is!
2016. máj. 6. 12:27
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Nálam eléggé szűkös a ruhaválaszték, ha a kínálatot és az anyagi lehetőségeimet összevetem. Szóval kapásból alig nőttem túl a 150 centin, így alig van olyan nadrágom, amit nem kellett felaljazni vásárlás után, viszont a vádlim meg vastag és izmos a rendszeres mozgás miatt, úgyhogy a csőfazonokat kapásból ki kell szelektálnom, a csípőm nőiesen szélesebb a derekamnál, ami meg abban gond, hogy alig kapható olyan nadrág, ami csípőben és derékrészen egyaránt jó, ami csípőben jó, az fent eláll, ami fent jó, azt meg a combomnál följebb nem tudom felhúzni, így magasderekú nadrágom is alig van. Szoknyáknál a magasságom miatt a hossz sem mindegy, a térd alatt érők közül csak azok állnak jól, amik bokáig leérnek, de pl. a nagymintások már nem, csak ami egyszínű, a szűk fazonokból csak ami rugalmas anyag, vagy ami fel van vágva a lábszár mentén, különben nem tudok benne lépni, a rövidebbekből pedig a térd és combközöttig érők közül bármilyen hossz jó, rövidebb már megint nem áll jól. Felül meg egy mérettel kisebb vagyok, mint alul, szóval az egyetlen kosztümgarnitúrámat is át kellett szabatni, hogy jó legyen.
2016. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát, utolsó, nem irigyellek :(. Nehéz meló lehet így bármilyen rucit találni :(
2016. máj. 6. 12:47
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Nézd, nekem már tanácsolták, hogy ne interneten ismerkedjek, hanem vegyek fel olyan ruhát, ami kihívó, meg tűsarkút, és majd akkor sikerem lesz a férfiaknál. De én továbbra sem vagyok hajlandó azért, hogy az utcán egy random férfinek tessek, a stílusomtól eltérően, számomra kényelmetlenül öltözködni.
2016. máj. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Amikor bejelentették, hogy visszajön a divatba a trapéz nadrág, nagyon örültem, hogy végre, nem lesznek tele a boltok csak szűk szárú fazonokkal. :-) És egyébként még jó alakom is van, szóval nem vagyok túlsúlyos vagy ilyesmi, de csont és bőr egyenes sem. :-)

Aljazni meg megtanultam, van varrógépem, meg a szüleimnek is. Anyukám is picike, és házasságkötésük után az egyik első beruházás varrógép volt, már több, mint 30 éves, de még mindig működik, én még azon tanulgattam varrni. Most már van sajátom is. Muszáj, megtérül, és olcsóbb, mint mindig ruhadokihoz meg varrodába menni aljaztatni.

2016. máj. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
8-as, hát igen, ilyen sikert bárki tud aratni majdhogynem, azt hiszem :D. Úgy, hogy jobb inkább meghagyni azoknak, akiknek ennyi is elég :D.
2016. máj. 6. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!