Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés

Van egy angol tanár az iskolába aki nagyon de nagyon tetszik nekem. Engem nem tanít de amiket hallok róla azok tetszenek. Fiatal, nincs felesége, se barátnője, van egy rock zenekara (én konkrétan rock zenén nőttem fel, nagyon szeretem)

De lehet, hogy ez a tanár a létezésemről nem is tud. Magyar kisérettségin ő volt bent felügyelni, hamarabb beadtam a lapomat és inkább őt néztem.

Érettségi után mit csinájak, hogy észrevegyen? Vagy inkább felejtsem őt el?

Az a baj, hogy az iskolába szinze csak lányok járnak szóval esélytelennek látom, hogy észrevegyen



2016. máj. 7. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Oltozz ugy hogy te legyel a legkihivobb az egesz iskolaban akkor tuti eszrevesz. Az mas kerdes hogy mit fog gondolni rolad.
2016. máj. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem inkább menj el egy koncertjükre, és ne a suliban nyomulj rá.

26/F

2016. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:) ne légy butus!

Biztosan lesz érettségi after...

2016. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is menj el egy koncertjükre.
2016. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!