Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belehabarodtam egy srácba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belehabarodtam egy srácba, akivel harmadik éve járok egy osztályba. Idáig nem keltette fel az érdeklődésemet, de pár hónapja csak ő jár a fejmben, miatta akarok csinos lenni reggelenként, az iskolában, stb. Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Régen elég sokat is veszekedtünk (jóban voltunk mindig, csak sokszor nem jutunk közös nevezőre), félek ezzel sok mindent elrontottam. A helyzetet nehezíti, hogy másfél éve randizgattak párszor az egyik barátnőmmel, de nem lett belőle semmi, majd most ősz elején újra találkoztak 2-szer de megint nem működött. Mindkétszer a lány verte át a srácot, eléggé megalázta, de pár hete megint sírni kezdett a fiú után. Ez a lány 2 sráccal csinálta végig ugyanezeket az évfolyamból, azok után is szokott sírni.

Néha úgylátom, mintha a srác máshogy nézne rám mint azelőtt, mintha tanulmányozna. Mikor ránézek akkor 1-2 másodpercig még néz, aztán elfordul. Ez jelentehet valamit? Lehet, hogy másokkal is csinálja, és ebben semmi különös nincs. Nagyon tetszik benne, hogy vallásos, nagyon mélyen, ami nekem imponál, én is az vagyok. Mit tehetnék? 16/l



2014. máj. 28. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
3. év a legjobb a kapcsolatteremtésre, nekem elhiheted én is 3 év után jöttem össze egy csoporttársammal
2014. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogyan érjem el, hogy felfigyeljen rám?
2014. máj. 28. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az összenézések jók de adj neki egyértelműbb jeleket és beszélgess, kommunikálj vele többet!!! :)
2014. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!