Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek! Ti mindig elhiszitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti mindig elhiszitek, hogy az igazit találtátok meg, ha épp egy új párotok van?

Figyelt kérdés
Vagy magatokat akarjátok meggyőzni főleg ezzel? Még a ribizlik is ezt mondják, akit az utcán két perces beszélgetés után dughat bárki. :D

2016. máj. 11. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam egy előadáson. Ott szépen elmagyarázták, hogy az emberi tudat úgy működik, hogy kiáll a saját döntése, választása mellett, és még véletlenül sem ismerné el senki, hogy esetleg tévedett, hanem csak a pozitívumait hajlandó tudomásul venni a saját döntésének. A kapcsolat elején mindenki idealizálja a társát, de ez teljesen normális. Nem lenne érdemes úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy kompromisszumnak érezzük (úgyis eljön az később, de ha már az elején tudnánk, bele sem kezdenénk).

Nagyon kevés kivétel van, férfiak körében is, aki úgy választ társat, hogy nem lát benne hosszú távon potenciált. (Akkor pedig inkább laza kapcsolatba kezd eleve.)

2016. máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Én nem mindig hittem azt. Kedvesnek tartottam, vonzódtam hozzá, jókat dumáltunk, kellemesen éreztük magunkat együtt.

Nem szokásom nagyon előre tervezni, erről leszoktam, mikor anno első pasim egy hónap után leszpatta magát egy másik csajjal, mert én 15 évesen erre nem voltam hajlandó. Aztán sorra úgy jött ki a dolog, hogy megbántottak, félreléptek, vagy csak elhidegültünk és egyedül bennem volt meg a hajlandóság a változtatásra.

Most van egy csodás párom, de még mellette sem oldódtam fel teljesen ilyen téren. Ő rendszeresen megemlíti az eljegyzést, házasságot (nem tolakodóan, vagy erőszakosan, csak szóba kerül, és természetesnek gondolja, hogy velem tervezi ezeket), és őszintén megmondom, nagyon lesokkolt ezzel eleinte. Lassan fél éve vagyunk együtt, de ez akkor se sok idő még... Nekem még nem megy az ilyesmi, bár próbálkozom, mert szeretem, és eddig szinte tökéletes a kapcsolatunk.

Szóval nem, nem mindenki hiszi azt egyből, sokakban, hozzám hasonlóan már ott van az óvatosság.

2016. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a harmadik tart most, és csak most éreztem azt, hogy na talán vele.


pedig az előtte lévő kettő is szerelem volt, és több év, különösen a második volt nagy szerelem ( az első kettő közül) , de az egyértelmű volt, viszonylag rövid időn belül, hogy nem ő lesz az. (szappanopera kapcsolat volt, nehéz elengedéssel) az elsőnél meg még fiatalkák voltunk, nem gondoltam, hogy holtomiglan-holtodiglan lesz.

2016. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem pont az a bajom, hogy engem nem kapnak el ilyen érzések, sőt max az elején van egy nagyobb fellángolás, amit tart pár napig, majd onnantól, mintha elvágták volna az egészet, már semmi érzés nincs bennem. Ha tovább is tart a dolog, akkor minél jobban megismerem az illetőt, annál inkább erősödik bennem, hogy na ő se az igazi. :D Szóval nem, még sosem hittem senkire, hogy az igazi.
2016. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sose hittem ilyen baromságokon, hogy húsvéti nyuszi, télapó és a Nagy Ő.


Olyan van, hogy egy kapcsolat jól működik, vagy sem. Tesznek érte mindketten vagy sem.


Van olyan pasi, aki számomra tökéletes partner, (ez nem azt jelenti, hogy tökéletes pasi!), és remekül működünk együtt. De tudom, hogy ilyen rengeteg rohangál, nem csak egy. :)

Lehet hogy azért, mert nincsenek szélsőséges elvárásaim.

2016. máj. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, én nem gondoltam mindig ezt, sőt egyenesen tudtam, hogy velük nem lesz közös jövőnk, hamar vége is szakadt mindkettőnek. Ennek ellenére tapasztalatnak, úgymond időeltöltésnek tökéletesek voltak.

Aztán találkoztam valakivel, akivel azonnal éreztem, hogy igen, ilyen férfit kerestem, és életemben először szerelmes lettem. Ez nemsokára egy éve van így, és az érzelmeink csak erősödtek azóta.

2016. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!