Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mit érez, mi ez az ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit érez, mi ez az ő részéről és mi az enyémről?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,és egy 39 éves férfival találkozgatunk az utóbbi időben...

Megértjük egymást,fiatalos külsőleg és belsőleg is..

Nem tudom,hogy bele tudnék e bármi komolyabba menni, ésszerűen belegondolva nem akarnék mert a történethez hozzátartozik,hogy van gyereke (nem egy) ,de elvált a feleségétől már egy ideje.

Nyilván nem egy óriás csodát és 10 év múlva esküvőt meg gyerekeket várok ettől a kapcsolattól,ha ésszel gondolkozom,de mégis most nagyon jól érzem magam vele... Szerintetek ez tartható /normális állapot?

Természetesen senki nem tud arról hogy mi összejárunk ,de előbb utóbb ha folytatjuk úgyis kiderül és hogy őszintelegyek ettől picit tartok. Amellett hogy a szüleim valószínűleg nagyon kifakadnának,az illetőt elég sokan ismerik ,a környéken főleg,mert közéleti szereplő és így valószínűleg elég ciki lenne.

Egyébként én egy kalandként kezdtem el ezt nemrég vele,de ő már elmondta hogy komolyabb érzései is vannak irántam, folyton találkozni akar,de én is vele, és nem tudom ez mégis mennyire jelentőségteljes de az egész ott lett fura mikor együttletnel azt mondta szeret.

Persze olyanokat amugy is mond hogy imad meg stb,de ez komolyabb jelentosegu szerintem..


Szoval csak normalis valaszokra lennek kivancsi hogy ez mi most ami velem tortenik? Es hogy ez az egesz részéről mit jelent?


Legyszives a negativ kommenteket ne most,ne ide..


Koszonom:))



2016. máj. 12. 21:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy igen, vonzónak találom a fiatalosságát de emellett azt is hogy megvan benne az érettség ,az irányítás ,a tapasztalat,a komolyság ami a velünk /velem egykorúakból hiányzik
2016. máj. 12. 21:27
 2/6 A kérdező kommentje:
?
2016. máj. 12. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nehéz megmondani ezt így, hogy ti mitéreztek.. de még ha van is komolyabb érzelem akkor is megfontalandó, hogy érdemes-e komolyabb dologba belemenni. 20 év azért elég nagy kor különbség.
2016. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem most kezdesz igazán beleszeretni, és fordítva.

ha sokat jelent neked, és biztos vagy benne, hogy kölcsönös, akkor tojjál rá, hogy ki mit mond, a te életed, és nem egy Andy Vajna-korú vén kecskével vagy, hanem egy 40-nél is fiatalabb pasival.

2016. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ment mindenre a zoldkez,koszonom a véleményeket:)

1. Kommentre: Igen,20 ev az tenyleg sok,bar engem nem is maga a korkulonbseg tesz bizonytalanna,csak felek attol hogy esetleg tul belebonyolodok ebbe es a vegen magamra maradok


2. Komment: Nem tudom igazabol, tenyleg jo lenne vele lenni, csak zavaro az hogy arra ahol lakunk mindenki ismeri ,es felek hogy a munkajaval játszunk,bar azert ennyire szerintem nem sulyos a helyzet,de ha kiderulne ez akkor nagyobb utohangja lenne mintha egy szimpla 39 evessel jottem volna ossze kis varosunkbol..

Bar o azt mondta nem erdekli ez az egesz,mert boldog velem,csak furcsa belecsoppenni egy ilyen helyzetbe . De azt en is erzem hogy kezd megerősödni reszemrol is ez az egesz ,egyre tobbet akarok vele en is talalkozni stb..csak hat igy nehéz. Es a masik hogy a szuleim biztos baromira kiakadnanak,foleg hogy ismerik az illetőt

2016. máj. 12. 22:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg van valaki aki járt(vagy akar meg most is jar) hasonlo cipoben?😊
2016. máj. 12. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!