Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve vagyunk együtt a párommal (ebben volt megcsalás, elhagyás az ő részéről, az enyémről), minden amit ellehet képzelni! Mindig megbocsájtottam és vissza mentem hozzá! Most viszont nem akar babát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akar babát,kifogás az élet mindig bizonytalan!Nem lehet vele beszélni mert azt mondja:ő akar csak nem most,de ezt már sokszor hallottam!Nagyon fontos neki a pénz!Mondtam neki hogy elkellene mennem nődokihoz mert nagyon fájnak a melleim,ő erre azt mondta hogy majd inkább a jővő honapban menjek el!Elegem van!
2008. szept. 25. 21:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A megcsalás az ő részéről volt!Szüleim mindig mondták nagyon bután cselekszem de ugye a szerelmes szívnek bármit lehet mondani!Most testvéremék nincsenek valami jo anyagi hlyzetben és nagyon szívesen segítenék de nem tehetem,ha ad is akkor is 3 napig ezért veszekszem vele!
2008. szept. 25. 21:46
 2/17 A kérdező kommentje:
Volt egy arany karkötöm meg egy nyakláncom,amit tőle kaptam de sokszor elszakadt és igy mondta adjuk be és vásároljak amit szeretnék!Kb.14ezret kaptam érte (ő is itt volt),de aztán odáig jutottunk hogy vehettem belőle 2 ezüst gyűrűt(a keresztlányomnak már semmit)és a többit meg oda kellet nek adnom mert kell a csekkekre!Jo nem?
2008. szept. 25. 21:48
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te már eldöntötted, hogy mit fogsz tenni, csak nem mered kimondani. Bátorság. Kár vesztegetni az időt...
2008. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De mi lesz velem!30 vagyok!:(
2008. szept. 25. 21:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
30 évesenmég nem vagy idős! Még előtted áll az élet :) Találsz magadnak egy rendes embert, aki megérdemel téged hidd el! Ne töltsd el az életed olyan mellett, akivel nem vagy boldog!
2008. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
30 vagy, és bizonytalan, boldogtalan... még hány évig akarod ezt? Minél előbb kéne változtatnod
2008. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

szia! szerintem is tudod már mit akarsz tenni, csak megerősítésre vágysz! igen, szerintem is nyugodtan hagyd ott! 30éves vagy? és? az még nagyon jó kor. még addig tedd meg míg lehet! (= ne félj! neked csak sokkal jobb lesz!

meg amúgy is, mi az hogy a pénz fontosabb min az egészséged neki? tedd meg amit meg kell tenned!

2008. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, nem ismeremem a körülményeidet, de innen nézve tényleg úgy néz ki hogy a szüleidnek igaza volt, mert eléggé bután cselekszel és ezt nem lehet csupán a szerelmes szívre fogni. Hány évesek vagytok amúgy? 10 év az már nagy idő, és nem hinném hogy ennél többet kéne várnotok egy gyerekre. Őszinte leszek hozzád, ami ezek után jön kifogás a párod részéről, és az hogy az élet bizonytalan, meg az hogy a pénz miatt nem mehetsz el dokihoz.... hát én úgy látom nem szeret igazán már, csak a megszokás köt össze titeket. Én 9 éve vagyok a párommal,ebből 8 éve együtt élünk. Nálunk is történt sokminden többek közt megcsalás is a részéről többször is. 2x külön is költöztünk aztán kb. 1 hónapig bírtuk egymás nélkül. Hozzáteszem hogy a 8 év alatt 6 éve prbálkoztunk babával, és nem sikerült. A 7. évben jött össze, most vagyok 9 hónapos babás.

Tudod én arra jöttem rá ezekből a dolgokból, hogy azért ennyi év után kell vmi ami megváltoztatja az életeteket, amitől új irányba indultok el, mert hiába szeretitek egymást hiába szoktátok meg egymást, 8-9-10 év az már gombócból is sok. Itt már hiányzik vmi . És ez csak a gyerek lehet szerintem, és ha ezt a párod nem érzi, akkor nem igazán van értelme már az elmúlt 10 évnek szerintem. :(

2008. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy idős 30 évesen, és úgy látom, hogy nem vagy boldog a kapcsolatban. Szerintem te is egy szerető férjre vágysz, akivel együtt tervezitek a babát. Hidd el, sok szingli 30 év körüli, helyes pasi járkál az utcákon. Fel a fejjel! Ami nem jó, azon változtatni kell, még ha nehéz is.
2008. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindig csak haladékod adok hogy talán változik valami!De nem!Meg kell tennem,de ugy érzem hogy most már végleg elkell hagynom!Köszönöm hogy ennyien irtatok!
2008. szept. 25. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!