Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám meggyőzni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám meggyőzni?

Figyelt kérdés
Üdv!az van hogy oda vagyok egy csajért,azt akarnám elérni hogy esélyt adjon magának,nekem, kettőnknek egy normális párkapcsolatra,a gond hogy úgy érzem szeretné megadni az esélyt de valamiért nem érzi magát teljesen biztosnak abban hogy normális kapcsolata lehetne velem,mivel elég makacs és konok, nem állhatok elé azzal hogy adjon egy esélyt mert a bizonytalansága folytán nemleges lenne a válasz,nekem kellene valami olyat felmutatni bizonyságképpen ami meggyőzné és önmagától érezze úgy hogy nyugodt lehet a kapcsolat felől,meggyőzni ugy érzem csak tettekkel lehet egy nőt,legalábbis őt biztosan,azt nem tudom milyen tettet hajtsak végre hogy nyugodt szívvel akarjon esélyt adni!

2016. máj. 13. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek használj központozást és próbálj meg nem nyomulós lenni.

Ne erőltesd a kapcsolatot, csak keresd a társaságát, vidd el programokra(nem randi, ha kérdezné) és érd el, hogy ő kezdjen el gondolkodni azon, h miért ne lehetne ez komoly.

2016. máj. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyjából ezt teszem,nyomulni nem akarok az eleve ellenálást váltana ki, mit értesz központozás alatt,és mire gondolsz az alatt hogy érjem el hogy ő akarja úgy gondolni miért ne lehetne ez komoly?
2016. máj. 13. 19:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Hú de hosszú mondat volt! :D

Csupa egy merő görcs az írásod és a hozzáállásod. Ilyen görcsöktől a nők menekülnek!! Ne akard mindenáron magadénak. Talán lazábbra kéne venned és egy kis levegőt hagyhatnál neki is meg magadnak is. Hívd el programokra, érezzétek jól magatokat, aztán majd alakul. Ha nem, az sem baj, csak NE GÖRCSÖLJ!

2016. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, ezt hogy szürted le az irásomból hogy görcsös vagyok? Tényleg az vagyok,miben látszódott ez?Érdekelne hogy tudjam min változtassak!
2016. máj. 13. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát az írásodból simán lejön. Meg maga kérdés, hogy hogyan tudnám meggyőzni? Egy nőt nem meggyőzni kell, hanem megnyerni magadnak. Ez veszett ügy.
2016. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abból szűrte le, hogy görcsös vagy, hogy a hozzászólásodban a nyelvtan nulla. Ne haragudj meg, de ahogy írtál egy szuszra és ezt egy szuszra gondolod, mondanád el neki, akkor tényleg tele vagy görccsel. Nincs nagybetű, pont, vessző mellett szóköz. Utálom az ilyen hsz-okat, mert elveszik a tartalom. Az írásodból az derül ki, hogy egyszerre mondassz el több infót, nem hagyva szóhoz jutni a másikat. A kérdéseddel "hogyan győzzem meg", nincs semmi baj, teljesen jó. Szerintem néha kell a meggyőzés, ha magától nem meri megtenni az első lépést. Nem erővel kell meggyőzni, hanem beszéddel. És tényleg jó a program, ami mindkettőtöket érdekel. Akkor lehet beszélgetni, figyelni a másikat, de ne legyen randi jellege. Te se potenciális barátnőnek nézd!
2016. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!