Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még a nyáron volt egy barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányyy kérdése:

Még a nyáron volt egy barátom akit csak úgy ok nélkül megcsaltam és azóta nem akar vissza írni stb. hogy tudnám vagy mivel tudnám meggyőzni, hogy újra ugyan olyanok legyünk mint régen? (szerelmesek)

Figyelt kérdés
Volt egy szerelmem, először még csak barátok voltunk, de aztán a következő üzenetet kaptam tőle: 'szia szépség hogy vagy? olyan szép vagy!' És aztán kapcsoltba lettünk (facebookon csak) és nekem azt mondták 5/4-en, hogy ő egy fake és volt egy másik ugyanolyan nevű is és azzal lettem aztán kapcsolatba. (szóval megcsaltam a másikat) És én ezt nagyon de nagyon megbántam és most már nem akar vissza írni és nem akarja velem fogytatni a kapcsolatot, azt mondja, hogy ő már nem szerelmes belém. Hogy tudnám meggyőzni, hogy újra ugyanolyan jóba legyünk mint akkor "régen"? :(

2014. ápr. 23. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
mivan???
2014. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
mivan????
2014. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2014. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mivan?????
2014. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
mivan???
2014. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
What?! O_o
2014. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
mivan????
2014. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Drága gyermekem! Ha egy fiú ezt írja: "szia szépség hogy vagy? olyan szép vagy!" Az azt jelenti hogy le akar fektetni..

Ha te egy ideig csak neten beszélgetsz valakivel, aztán a VALÓSÁGBAN összejössz egy másikkal, az nem megcsalás. (szerintem, bár én eleve a személyes kapcsolatokban hiszek)

Vagy vele is csak virtuális a szerelem? Mert akkor meg senkit nem csaltál meg senkivel, mint ahogy össze se jöttél velük....


Viszont az pozitívum, hogy megcsalásnak érzed, és bánod, ez azt jelenti hogy te hűséges barátnő leszel/vagy

2014. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
fenyevo.exe has stopped working.
2014. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!