Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egész nap nem keres akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egész nap nem keres akkor nem szeret, nem hiányzom neki?

Figyelt kérdés

Tudom én is kereshetem. Irtam is neki arra vissza írt de ennyi. Ez nem túl kevés?

Én 23L ő 26F

9 hónapos kapcsolat.


2016. máj. 17. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez igen,tipikus no!

Szerintem most allitsd le magad ,mert ebbol baj lesz!

2016. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

B+ kislány, arra nem is gondoltál, hogy hétköznap van és esetleg DOLGOZIK??? Vagy esetleg egyéb elfoglaltságai vannak?


Látom nagyon ráérsz, néha már én szégyenkezem a saját nemem helyett, hogy vannak ilyen egysejtű nők, akik képesek ennyit kombinálni a semmiségeken!


Nincs munkád, tanulnivalód hogy ennyire ráérsz? Nincsenek barátnőid, hobbijaid?

2016. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Pasik milyen okosok..de ha szeretünk valakit azt legalább felhívjuk szerintem
2016. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%

Milyen pasik? Nő vagyok, de tudom, ha a pasim szeret, akkor nem fogok ilyen sz..rságokat kitalálni, mint a kérdező, mert ettől a pasik agyf..szt kapnak, az ilyen beképzelős dolgoktól.


Ezermillió dolga lehet, és a napnak még nincs vége: ott van az ESTE is!! amikor lehet beszélgetni!


2-es voltam

2016. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Én azt tapasztaltam eddig mindig, hogy aki egész nap nem keres, egyetlen üzenet erejéig sem, azt nem érdeklem igazán.

És ez nem nyafogás meg hiszit, egyszerűen csak így van. Ha az embernek fontos valaki, nem bírja ki, hogy nem beszéljen vele.

2016. máj. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös én is ettől félek. Ezért nem írok ma többet először csak reggel. Kíváncsi vagyok mikor keres.

Ha este felhív vagy ír az még nincs túl késő?

2016. máj. 17. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

5-ös


Ez is nagy általánosítás. Van, akinek nincs igénye vagy ideje arra, hogy napközben keresse a másikat, de ettől még fontos neki. A barátom általában nem keres napközben, nem láblógatós a munkája, nincs ebből probléma. Este együtt vagyunk.

2016. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt tapasztaltam hogy mindenkinek igaza van a saját kis fejében, legalábbis ő maga szerint. Vonjatok le konklúziót!
2016. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as nem értem?
2016. máj. 17. 18:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Aztán meg még nagyon sok mindent nem értesz. Azért agyalsz ilyeneken.
2016. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!