Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 éves kapcsolatom véget ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolatom véget ért reméltem hogy ő lesz akivel megöregszem az egész életem köré építettem vissza akarom kapni ugyerzem romokban minden volt valaki hasonló hejzetben? Segítség.

Figyelt kérdés
Akit a világon legjobban szeretek utál és bánt (az exem) én próbálok mindent meg tenni hogy ez ne így legyen és visszakapni. Kezdek bele betegedni. Sosem éreztem ekkora méretű fájdalmat különösebb okot nem adtam hogy így érezzen. Kilátástalan a hejzetem úgy érzem értelmetlen hogy élek. Fél éve tart az állapot egyre rosszabb és rosszabb bármit megtennék de semmi nem jó és nem elég. Szerintetek külső segítségre van szükségem? Már nem tudom mit tegyek.

2016. ápr. 27. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha fiu vagy tehetsz bármit, ha elhagy a lány szarik rád, ha lány vagy akkormeg lazán visszaszerezheted.
2016. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van kivel ezt megbeszélned? Fél év alatt már jobban kellene érezned magad, én is voltam ilyen helyzetben de nem 2 év után hanem majdnem 8 év után, szerinted?
2016. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
20/f igen van de már mindenki hülyének néz es nem merek beszelni errol senkivel...második akkor neked is nagyon nehéz lehetett.. Te Meddig voltal hasonló hejzetben?
2016. ápr. 27. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Menj el egy pszichológushoz és egy magyar tanárhoz!

Pszichológus: rendbe tesz téged agyilag és tanácsot ad, hogy hogyan lépj túl ezen a helyzeten.

Magyar tanár: megtanít helyesen írni!


A te életed, úgy alakítod, ahogy akarod!

Ha a kapcsolat jól működött volna, akkor nem lett volna vége! Ergó, fölösleges az önsajnálatod, ezalatt az idő alatt már rég találhattál volna egy másik személyt, akivel párt alkothattok!

2016. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyi, Kettes vagyok: 4 hónap volt amíg így éreztem akkor megtudtam,hogy a majdnem 8 évet úgy zárta le(azon felül,hogy hogy beszélt velem)hogy a szakítás után már két hónap múlva új pasija lett, nekem ez segített, plusz jó pár ember támogatása.
2016. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
valamit nem jól csinálsz. biztos elég lenne amit csinálsz, ha JÓL csináldnád.
2016. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vanessza9728 válasza:
Szerintem ha a volt parodnak hianyoznal mar kibekultetek volna. Szerintem ne fuss utana,lehet ha mar nem foglalkozol vele pont akkor jon ra hogy meg is veled akar lenni...De azt mondjak ha bezarul egy ajto ki nyilik egy masik.Probalj meg mast talalni akivel jol erezheted magad.
2016. ápr. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Similis simili gaudet. Vagyis a hasonló a hasonlónak örül. Ezt már több száz éve megmondták, hogy azok tudnak normális kapcsolatot kialakítani és folytatni akik egy hullámhosszon gondolkodnak.

Az is igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást de ez csak egy kísértés mert az ember mindig vágyik valami másra, valami izgatóra ami kibillenti a "komfortzónájából".

2016. ápr. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy sem kell,tiszta hülye vagy,ha elment akkor menjen van éppen elég nő, csajozz,foglalkozz magaddal. Ezt az egészet meg zárd ki,mintha nem is létezne.
2016. ápr. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megpróbálom össze szedni magam mindenkinek zöld kéz 😊
2016. máj. 2. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!