Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt tapasztalatok munkamániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt tapasztalatok munkamániás férfivel?

Figyelt kérdés

Nem arról beszélek, amikor 2-3 hetet el van havazva, hanem amikor effektiv munkamániás.

Hogy érdemes viszonyulni a helyzethez?

Nem szeretném elhagyni, de néha nehéz vele.


2016. máj. 20. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Munkamánia = képtelen szembenézni a problémákkal, menekül a saját élete elől.

Ilyen férfi nem kéne.

2016. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen barátnőm ( baráti barátnő) és sajnos már nagyon eltávolodtunk egymástól ,mert soha nincs ideje szóval szerintem minél hamarabb annál könnyebb lesz neked.
2016. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A testvérem pont ilyen. Olyan jellegű a munkája, szakmája, hogy akár szombaton vagy vasárnap is dolgozik. Tudós, kutató a testvérem, és igazából az életét a munka teszi ki. Utána jöhet a kondi, barátok, szórakozás. De a legelső az a munka neki. Háát, figyelj, ha nagyon szereted, akkor elviseled, és elfogadod, hogy ő ilyen.

Nem tudom, hogy amúgy igényelne-e ennyi munkát a párod munkája, ha nem, akkor kicsit ő a bolond :) De ha ennyi munkát igényel, vagy előre akar jutni és azért dolgozik ennyit, akkor vagy elfogadod, vagy keress mást. Más lehetőség nincs. Megváltoztatni meg ne is akard.. :)

2016. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!