Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 5 éves távkapcsolat kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 5 éves távkapcsolat kevés találkozással egyenértékű kb. egy 2-3 éves együttélős kapcsolattal tapasztalatok szempontjábol? A kapcsolatoknak csak a hossza számit vagy az együtt töltött idővel együtt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm hat éve él távkapcsolatban, és múltkor sírt nekem, hogy negyed annyi programot sem csináltak, mint mi az elmúlt fél évben párommal. Szóval az idő egy dolog, de a tartalom se elhanyagolható.
2016. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy távkapcsolatot nem lehet együttélésnek hívni.....egészen más!!!!

Fel tudtok készülni egymásra,ahogy mondani szokták "ritkán látjátok egymást de akkor sűrűn"....mindenki megpróbálja a legjobbját hozni arra a kis időre amíg együtt vagytok, majd mindenki megy vissza a polgári életébe. Az együttélés egészen más tészta, ott akkor is látjátok egymást amikor nem kéne, eltűnik az újbóli találkozások varázsa....sokkal nehezebb. A sok együttlét konfliktushelyzeteket generál, sokkal többet tudtok meg egymásról és előjönnek az idegesítő apró kis részletek amik meg tudnak ölni egy jó kapcsolatot is.

37F

2016. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon jól megfogalmazta.Én ismertem olyan párt akik első két évben távkapcsolatban voltak és akkor még elvoltak bár időnként mikor több időt töltöttek együtt mondjuk egy hetet nyáriszünetbe már volt egy két nagyobb veszekedés.Aztán persze megint visszaállt egy időre a régi rend az az kevesebbet találkoztak.Majd később összeköltöztek és még egy évig se bírták ki.Persze szakítás lett a vége.Nyilván ettől még nem biztos,hogy mindenkinél így alakulna.Ha megoldható még házasság előtt éljetek kicsit együtt.Csak egy tanács ;)
2016. jan. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én a saját esetemet tudom említeni. Lassan egy éve élek távkapcsolatban, azonban nálunk a távolság több, mint 10 000 km...

Most párom kis kihagyás után újra egyetemre jár, így még nehezebb összehozni a találkozókat, és ritkábban is lesz majd, tisztába vagyunk vele. Azonban eddig amikor találkoztunk, az a pár hét kincs volt.

Szerintem igenis felér egy "normális" párkapcsolattal. Távkapcsolatban ugyanis (legalábbis, mi esetünkben mindenképp így volt) nem tudsz semmilyen testiség iránt "rajongani", csakis a lelkébe tudsz beleszeretni. És így, nem a legjobbat akarod kihozni a találkozóból, simán azért leírhatatlan és csodálatos minden, mert erre vársz már hetek, esetünkben hónapok óta. És az a pár hét amit akkor együtt tölthetünk mindennél többet ér. Amíg nem találkozunk, vannak veszekedések, de amikor igen, egy sincs. Közös jövő a terv, már minden tiszta és hamarosan véghez is visszük.

Nyilván, nem minden eset ugyanilyen... de ez az én példám:)

2016. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!