Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tőlem? 1 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? 1 évvel ezelőtt tudta hogy szerelmes vagyok belé, utána sokat veszekedtünk, mert ő nem volt képes megmondani mégis mit érez. Végén töröltük egymást mindenhonnan. Azóta eltelt egy év. (Többi lent)

Figyelt kérdés

És írt nekem Ask.fm oldalra. Egy ideig irkált, rádásul hülyeségeket. Vicces videókat küldött meg hasonlókat.

Utána elegem lett, és írtam neki facebookra hogy hagyja abba mert nem értem mire jó neki, és erre se válaszoljon.

Elolvasta a levelet, utána még mindig irkált az ask.fmre. De már eltűnt 2 hete.


Neki ez mire volt jó?



2013. márc. 20. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rájött hogy neki is tetszel te, és most hogy írtál neki talán azt hiszi hogy te már nem érzel semmit. HA nem érzel semmit.
2013. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

4 éve ismerem. amikor megismertük egymást interneten mind a kettőnknek volt párja, ezáltal barátok lettünk. És évekig beszélgettünk msn-en.

Utána mind a kettőnknek tönkre ment a párkapcsolata és találkoztunk, 2x is. A nyelves csókot nem engedtem neki mert korai volt. és akkor olyan furcsa lett és hazament, interneten meg csak a veszekedések jöttek, és nem érdekelte őt az érzéseim. És eltelt egy év, hirtelen előkerül. Lehet csak unatkozott és azért kezdett nekem irkálni, mert nem tudok mire gondolni hogy ez miért jó valakinek :|

2013. márc. 20. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!